Pohádkové róby z Česko-Slovenského plesu: Chytrá horákyně Myslivcová, zahalená Rusalka Verešová a Maurerová z první republiky

Módní policie z Česko-Slovenského plesu 2024: Rudá Myslivcová (29), zelená Verešová (43) a Maurerová (44) jako dobová femme fatale ze Zlaté labutě
Zdroj: Tomáš Martínek/Extra/koláž Lifee
Herečka Denisa Pfauserová oblékla šaty od návrhářky Sandry Mark, o vlasy se postaral kadeřník Honza Kořínek.Denisa Pfauserová přišla na ples v doprovodu partnera Martina.Martin Dejdar s manželkou Danielou.Daniela Dejdarová tentokrát zvolila černou róbu.+ 57 fotek+ 58 fotek

Opulentní Česko-Slovenský ples opět překvapil množstvím dechberoucích večerních šatů, které pozvaní hosté vynesli. Modelka Andrea Verešová (43), královna plesových outfitů, letos například poprvé vynesla zelené tylové šaty se zajímavě řešenými šperky. Herečka Michaela Maurerová (44) si v černé róbě a s pokládanými vlnami zahrála na femme fatale ze seriálu Zlatá labuť, a influencerka Dominika Myslivcová (29) vynesla rudou róbu, která více odhalovala než zakrývala. Jak jim to slušelo, to můžete sami posoudit. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 18. 02. 2024 10:20

Jubilejní 10. ročník Česko-Slovenského plesu přilákal do pražského Obecního domu například herce Martina Dejdara (58) s manželkou Danielou, ale také se synem Matějem a jeho půvabnou přítelkyní. Bývalá moderátorka Gabriela Lašková (34) se pochlubila rostoucím těhotenským bříškem a také diamantovými šperky Roberto Coin. Těmi se blýskla také spisovatelka Bára Nesvadbová (49), která klenoty v rámci plesu dražila pro dobrou věc. Jak to slušelo ostatním?

Andrea Verešová poprvé v zelené a bez výstřihu i rozparku

Modelka Andrea Verešová (43) letos vynesla zelený tylový model bez ramínek od své oblíbené módní návrhářky Jany Pištejové, která na ples rovněž zavítala. Přiznává, že jí nechala naprosto volnou ruku. "Nebylo moc času a neměla jsem moc náladu vymýšlet, nebyla jsem kreativní. Ale ona mě má v oku. Viděla jsem, že to je krásná zelená, kterou jsem na sobě navíc nikdy neměla," radovala se modelka, když šaty oblékala.

Výrazným prvkem jsou bezpochyby blyštivé šperky, které zvolna přecházejí z šatů až jako náušnice do uší modelky. Jsou součástí outfitu. "Mám prsten Gismondi a ostatní šperky jsou z dílny Janky Pištejové," poukázala Verešová. Šaty neměly výstřih ani vysoký rozparek. "Na plesy si vybírám decentnější a elegantnější róby, nechci aby byly tolik odhalené a vyzývavé. Chci, aby to pokaždé bylo jiné."

Michaela Maurerová jako hvězda 30. let ze Zlaté labutě

Herečka Michaela Maurerová (44) tentokrát zavítala na ples v černé sametové róbě doplněné o elegantní černé rukavičky. Šaty prý vybírala tak, aby se v nich dobře cítila. Splňovat ovšem měly ještě jednu důležitou podmínku. "Aby se hodily k mému šperku, protože v rámci dnešního plesového outfitu jsem se zaměřila právě na šperk, který je ze seriálu Zlatá labuť. Vynesla jsem ho proto, abych na něj upozornila. 20. dubna bude v rámci dobročinného bazaru, který pořádají Kristýna Ryška a Šárka Krausová vydražen společně s ostatními předměty ze seriálu," překvapila herečka.

Maurerová odkazovala na historický seriál také dobovým účesem. "Účes je jediné, v čem nemám prsty, protože pokládané vlny a účes á la 30. léta sama nezvládnu. Mé kadeřnici Olze trval přesně 51 minut, což k jeho náročnosti považuji za dobrý čas," pochvalovala si herečka. "Když mám šperk, který evokuje tuto dobu, chtěla jsem vypadat také dobově."

Rudá Dominika Myslivcová hodně riskovala

Influencerka Dominika Myslivcová (29) vynesla nedlouho po porodu jednu z nejodvážnějších rób večera. Rudé šaty z dílny módní návrhářky Zuzany Lešák Černé byly asymetricky sepnuté na levém rameni a při neopatrném pohybu mohly odhalit víc, než by si jejich nositelka mohla přát. Střih róby pochopitelně neumožňoval vynést pod šaty podprsenku, Dominika se proto celý večer musela ostražitě hlídat. Dlouhé blond vlasy nechala influencerka vyčesat vysokého drdolu s volnými a lehce zvlněnými prameny v přední části obličeje. K rudým šatům zvolila influencerka jen stříbrné flitrované psaníčko.

Na všechny outfity z letošního Česko-Slovenského plesu se podívejte v naší velké fotogalerii.

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Dcera Michaely Gemrotové prodělala před narozením krvácení do mozku: Prognóza byla hrozná, ale dělá obrovské pokroky

Související články

Další články