Probuďte svou vitalitu a nastartujte ji na maximum s epigenetickými testy

Probuďte svou vitalitu a nastartujte ji na maximum s epigenetickými testy
Zdroj: VitaRegen clinic Prague s.r.o.

Pravidelné preventivní prohlídky, zdravá strava, dostatek pohybu. Všichni dobře víme, co je třeba pro to, abychom byli fit a vyhýbali se zdravotním neduhům. Udělat toho ale sami pro sebe můžete mnohem víc! Tak si to odstartujte: „3–2–1 start… Cesta k vašemu zdraví právě začíná!

Speciální projekt
Speciální projekt 31. 05. 2024 11:20

 Dnešní doba je rozpolcená – na jednu stranu tolik neřestí, které nás lákají, na druhou touha, abychom byli v co nejlepší kondici. Tak získejte zpět kontrolu nad svým zdravím. Spolehnout se můžete na pomoc VitaRegen clinic Prague s.r.o. Tato poradenská společnost v oblasti zdravého životního stylu s ambicí stát se co nejdříve nestátním zdravotnickým zařízením, se specializuje na péči o zdraví́, odborníci zde poskytují služby a postupy zaměřené na obnovu i zlepšení celkové́ vitality a pohody.

To vše za pomoci moderních technologií, o kterých se nám ještě před pár lety ani nesnilo, a které umožňují podívat se na náš organismus komplexně, neinvazivně a s cílem zlepšit kvalitu života. VitaRegen clinic Prague s.r.o. si zakládá na individuální péči, využívání moderních přístupů, které jdou však ruku v ruce s těmi tradičními a podpoře harmonie duše a těla.

Ovlivněte svůj genetický osud

Slyšeli jste už někdy o epigenetickém mapování? Princip je v hlubokém porozumění́ tělu každého jednoho z nás a jeho potřebám. Epigenetické testy vám odpoví na otázky kolem vašeho životního stylu, zjistíte díky nim to, jak ovlivňuje vaše zdraví a co dělat jinak.

Absolvováním testů získáte komplexní přehled o svém buněčném zdraví, projdete analýzou vitamínů, antioxidantů a minerálů v těle, získáte odpovědi na otázku, jak vaše zdraví ovlivňuje prostředí, v němž žijete.

Informace z vlasů

Probuďte svou vitalitu a nastartujte ji na maximum s epigenetickými testy


Výsledky testů jsou opravdu obsáhlé, do ruky dostanete mnoha stránkovou zprávu s výsledky a konkrétními doporučeními, co pro své zdraví udělat v oblasti imunity, vitality a energie, dozvíte se, jak zpomalit stárnutí organismu a vyhýbat se nemocem.

Na rozdíl od DNA testů tak zjistíte naprosto konkrétně, co dělat jinak a lépe. A pozor, na výsledky nebudete čekat dlouhé týdny, jak je bohužel často běžné. Důležité a podrobné informace získáte do týdne od odběru vlasů!

Co je ale zcela zásadní, vše se dozvíte díky svým vlasovým folikulům! Protože právě jejich vyšetření poskytne celou řadu informací. Testování probíhá prostřednictvím německé technologie. Pomáhá prozkoumat epigenetické faktory, díky nimž lze zjistit důvody a najít příčiny narůstajících zdravotních problémů.


Zdravé tělo i duše

VitaRegen clinic Prague s.r.o. si, jak už bylo řečeno, zakládá na kombinaci moderních i tradičních přístupů k lidskému zdraví. Další služby zde poskytují její partneři. Jde například o preventivní sonografická vyšetření, která mohou odhalit nejrůznější zdravotní potíže, jako jsou onemocnění prsou, prostaty, aterosklerózy, pohybového ústrojí či štítné žlázy, a to v raných stádiích.

Laboratorní testy jsou potom nápomocné k odhalení rizika rozvoje civilizačních chorob či zubního kazu, inovativní biobanking vám umožní předejít prevencí zdravotním rizikům, která vám hrozí. Jde o pravidelné odběry vzorků žilní krve a jejich kryokonzervaci v certifikovaném úložišti.

Longevity programy se pro změnu zaměřují na „zdravé stárnutí“, a to kombinací diagnostiky, terapie a koučinku. Ideální jsou pro ty z nás, kteří chtějí aktivně pracovat na své dlouhověkosti a kvalitě života.

Renata Rýglová, ředitelka a zakladatelka VitaRegen clinic Prague s.r.o.


A protože zdravé nesmí být jen tělo, ale i duše, tým VitaRegen clinic Prague s.r.o. se zabývá i psychoterapií a pohybovým koučinkem. Tým zkušených odborníků nabízí komplexní přístup ke zdraví a osobnímu rozvoji, společně budete hledat odpovědi na otázky týkající se smyslu života, priorit a osobního i profesního rozvoje.

Vsadit můžete i na gemmoterapii, což je metoda bylinné léčby využívající přípravky z pupenů a mladých výhonků rostlin, které posilují imunitu, zlepšují funkci nervové soustavy a celkově omlazují organismus.

Související články

Další články