Pookřeje introvert i excentrik. Dokonalé barevné palety pro každý typ osobnosti

Barvy hrají obrovskou roli při formování atmosféry interiéru.
Zdroj: Godfatherstyle.com
„Mírný introvert“ – tmavá tyrkysová či pistáciově zelená jsou přesně ty pravé barvy pro vás.„Excentrik“ – nakombinujte teplé tóny (třeba karamelový) s koženými prvky a kovovými akcenty.„Upřímný a energický vůdce“ – co zkusit třeba odvážný mix hnědé, modré a červené?„Sladký sentimentalista“ – tohle chce kontrast mezi bledšími a sytějšími odstíny.+ 1 fotka+ 2 fotky

Jste introvertní, nebo spíše extrovertní? Sentimentální, či neustále rozesmátí? Obklopte se odpovídajícími barvami.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 23. srpna 2016

Barvy hrají obrovskou roli při formování atmosféry interiéru – což je ostatně jeden z hlavních důvodů, proč jejich výběru obvykle věnujeme mimořádnou pozornost.

Přestože na internetu naleznete celou řadu různých tematických tipů a triků, i v tomto případě platí, že nejlepším řešením může být to úplně nejjednodušší. Tedy zvolit barvy odpovídající vaší osobnosti.

Pokud pustíte z hlavy všechny učené rady od bytových designérů a budete se řídit svým „já“, vaše domácnost se nejspíš nestane předmětem zájmu novinářů, ale budete se v ní bezpochyby cítit příjemně. A to je to, po čem touží každý z nás, nebo ne?

Podívejte se na fotografie pěti vybraných místností a přečtěte si, jakým osobnostem jejich barevná řešení vyhovují. Třeba vás některé z nich osloví natolik, že se rozhodnete ho použít. Pokud jste po povahové stránce spíš „všehochuť“, můžete samozřejmě kombinovat.

Zdroj: MyDomaine

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Miluška Voborníková (73) o celoživotní lásce s Petrem Spáleným, čtyřleté vnučce a urputných fanoušcích

Další články