Trápí vás při menstruaci změny nálad? Víme, jak srovnat hormonální hladinu

V těžkém období vám bezesporu pomůže němá tvář. Pejsek v domácnosti vám může náladu zlepšit v mžiku.
Zdroj: Profimedia.cz
Při premenstuačním syndromu je potřeba především vyvolat pocit štěstí.Snažte se vyvarovat stresovým situacím.Jezte, co hrdlo ráčí. Zasloužíte si to.V těžkém období vám bezesporu pomůže němá tvář. Pejsek v domácnosti vám může náladu zlepšit v mžiku.+ 1 fotka+ 2 fotky

Menstruace je velice citlivé období, které muž nemůže nikdy pochopit. Žena má obvykle rozbouřené hormony a pociťuje výrazné změny nálad. Jak potlačit špatnou náladu a docílit pohody?

Veronika Hándlová
Veronika Hándlová15. 07. 2018 11:58

Premenstruační syndrom 

Při premenstruačním syndromu je potřeba především vyvolat pocit štěstí, který vás pokojně provede i následnou menstruací. Takzvaný endorfin (hormon štěstí) vzniká pohybem, takže neváhejte a běžte si zaplavat. K zahození není ani běh na čestvém vzduchu. Příjemný stav vám pochopitelně způsobí i sex s milovaným člověkem.

Zatočte se stresem

Snažte se vyvarovat stresových situací. Pokud vás čeká náročný pohovor, s klidem ho přesuňte na jiný den. Nejspíš byste při nervovém vypětí nedokázala působit dobrým dojmem. Dopřávejte si z potravin jen to, na co máte chuť. Vaše tělo si samo řekne, zda potřebuje čokoládu nebo vodní meloun. Po zkonzumování přílišného množství potravin se nebičujte. Vždyť za to přeci nemůžete.

Pomůže němá tvář

V těžkém období vám bezesporu pomůže němá tvář. Pejsek v domácnosti vám může v mžiku zlepšit náladu. Pokud žádného nevlastníte, zajděte si s kamarádkou do zoo a uvidíte tu změnu. Hlavně se neizolujte od zbytku světa. To vaši depresi jen prohloubí. Přece nechcete skončit ubrečená u televize.

Neizolujte se od zbytku světa

Donuťte se jít na večírek a mezi lidi. Zajisté pak přijdete na jiné myšlenky. Ostatní vás zasypou vtipnými historkami a vy se pak nebudete muset zaobírat sama sebou a svým mizerným životem, který samozřejmě nemáte, ale v určitém období vám to tak zkrátka připadá. Psychika dělá své, takže pokud si reálně uvědomíte, že se jedná o pocit způsobený blížící se menstruací, váš stav se pravděpodobně zmírní. A za to, že si občas bezdůvodně popláčete, se rozhodně stydět nemusíte.

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články