Pyšný otec Jiří Dvořák: Anička na castingy chodila, aniž bychom to s Bárou věděli, cestu si prokopává sama

Jiří Dvořák: Dcera Anna Dvořáková na castingy chodila sama, aniž bychom to s její mámou Bárou Munzarovou věděli
Zdroj: Tomáš Martínek/Extra
Anna Dvořáková si zahrála na modelku a herec Jiří Dvořák si to nenechal ujít.Anna Dvořáková dostala od táty velkou pochvalu.Anna Dvořáková je talentovanou herečkou, život by se ovšem mohla i jako modelka.Anna Dvořáková slavila na módní přehlídce velký úspěch.+ 24 fotek+ 25 fotek

Herec Jiří Dvořák (57) může být pyšný na dceru Annu (22), kterou má s herečkou Bárou Munzarovou (52). V rozhovoru pro magazín Lifee.cz prozrazuje, jak vnímá její hereckou kariéru a odhaluje, které životní rady jí dal do života. Jak to Anně Dvořákové slušelo v roli modelky na přehlídkovém mole a jak její vystoupení zhodnotil tatínek? Obával se něčeho?  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 21. 06. 2024 17:00

Herec Jiří Dvořák (57) si nenechal ujít velkou módní přehlídku návrhářky Martiny Pipkové Loudové v netypických prostorách pražského Masarykova nádraží. Mezi modelkami si objevila také Dvořákova dcera Anna (22), která je úspěšnou herečkou. Herec seděl v první řadě a dceru maximálně podporoval.

Jiří Dvořák viděl dceru Annu jako modelku

"Jsem na ni moc pyšný. Byla to v podstatě moje premiéra, viděl jsem ji jako modelku vůbec poprvé. A byl to takový zvláštní pocit," přiznává Jiří Dvořák v našem rozhovoru. "Ale slušelo jí to, nespadla, chodit umí také docela dobře, takže to pro mě bylo veliké překvapení. Ale moc milé," složil poklonu Anně, která vynesla hned několik modelů, mezi kterými byly i odvážné flitrované šaty s holými zády. Na mole se pohybovala s jistotou profesionálky a nešetřila úsměvy.

Dcera si cestičku prošlapala sama

Herec Jiří Dvořák chválí dceru také za to, že se nesvezla po zádech svých slavných rodičů, ale kariéru si vybudovala nezávisle na nich. "Šla si za svojí kariérou naprosto mimo mně. Já jsem byl vždycky poslední, kdo se dozvěděl, že vyhrála nějaký casting, ona mi ani neřekla, že na nějaký jde," potvrzuje herec. "Bylo to pro mě strašně milé, protože si opravdu svoji cestu prokopává sama, bez přičinění mého nebo Báry, její mámy. Jsem na ni hrdý, že dělá to, co ji baví a jde si vlastní cestou, což je cenné," pochvaluje si Dvořák.

Anna Dvořáková dostala od táty cennou radu

Zajímalo nás také, zda herec vidí s dcerou nějakou podobnost, ať už vizuální, nebo stylem pohybu na jevišti. "Jestli jsme si v něčem podobní, to neumím posoudit, to musí posoudit někdo jiný," přemítal Dvořák a závěrem nám ještě prozradil, jaké rady své dceři do života dal. "Radím jí, aby byla člověkem slušným, pokorným, a ať dělá to, co umí nejlépe, jak dovede," vzkazuje Jiří Dvořák své talentované dceři Anně.

Na fotografie Anny Dvořákové v roli modelky a pyšného Jiřího Dvořáka v publiku se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články