Módní policie z luxusní přehlídky: Dcera Jiřího Dvořáka ukázala holá záda, zářila i plus size modelka Debnárová

módní přehlídka
Zdroj: Profimedia/Tomáš Martinek/Extra/koláž Lifee
Mladá herečka Anna Dvořáková, dcera herce Jiřího Dvořáka, nejprve vynesla proužkované šaty s odhalenými zády.Anna Dvořáková v proužkovaných šatech.Pyšný táta Jiří Dvořák zasedl v publiku módní přehlídky.Jiří Dvořák později své dceři Anně pogratuloval.+ 48 fotek+ 49 fotek

Módní přehlídka návrhářky Martiny Pipkové Loudové se pro tentokrát konala v netypických prostorách Masarykova nádraží. Na mole zazářily i hvězdy, které byste mezi modelkami nečekali - dcera Jiřího Dvořáka, Anna (22), například vynesla tmavě zelené flitrované šaty s odhalenými zády, a plus size modelka Natálie Debnárová (38) zazářila v rudé metalíze. Na mole se objevila také první žena Noida, modelka Gabriela Dvořáková (35), která vynesla rudý flitrovaný model.  

Veronika Nováková
Veronika Nováková 20. 06. 2024 11:37

Módní přehlídku Martiny Pipkové Loudové pro tentokrát zpěvem doprovodila Michaela Tomešová (33), která oblékla červené šaty s vysokým rozparkem, ale také Michaela Štiková (38) v modrém flitrovaném modelu s rukavičkami, nebo Elis Mraz (29) v rudých šatech s dlouhým rukávem. Zpestřením byli mužští modelové - přehlídku absolvoval například zpěvák Václav Noid Bárta (43) společně s bratrem Štěpánem nebo Ondra Štorek (38) z kapely Rybičky 48. Jak jim to slušelo mezi modelkami, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Anna Dvořáková ukázala ve flitrech holá záda

Herečka Anna Dvořáková (22), dcera herce Jiřího Dvořáka, který byl také v publiku, se na mole objevila hned v několika modelech. Nejprve vynesla dlouhé černo-bílé šaty s vertikálními pruhy a holými zády, později se objevila v tmavě zeleném flitrovaném modelu, který rovněž odhaloval záda. Herečka šaty doplnila stříbrnými lodičkami s uzavřenou špičkou a svůj look korunovala účesem s mokrým vzhledem. Wet look ostatně dominoval většině modelek, které ten večer modely prezentovaly.

Plus size Debnárová v rudé metalíze

Plus size modelka Natálie Debnárová (38) vynesla také hned několik modelů, přičemž nejvýraznější byly dlouhé večerní šaty v rudé metalíze. Jak nám Debnárová prozradila, s ohledem na svoji plus size postavu si libuje v modelech, které mají dlouhé rukávy, což tyto šaty splňovaly, a model by měl zároveň lichotivě zdůrazňovat pas. Model doplnila Debnárová černými střevíčky na širokém vysokém podpatku a mezi ostatními modelkami zářila také díky širokému úsměvu.

Gabriela Dvořáková v proužcích bez ramínek

Modelka Gabriela Dvořáková (35) vynesla podobně jako Anna Dvořáková flitrované šaty, přičemž v její verzi byly rudé a s asymetricky řešeným rukávem. Gabriela ovšem prezentovala také netypické šaty bez ramínek s černo-bílými širokými pruhy, které zdůrazňovaly její štíhlé paže a odhalily také poměrně velké tetování na pravé ruce. Uhrančivá černovláska Gabriela nechala dlouhé vlasy rozpuštěné a stejně jako její kolegyně vsadila na trendy wet look, který jen umocňoval letošní horké letní počasí.

Na fotografie známých osobností, které se zúčastnily módní přehlídky návrhářky Martiny Pipkové Loudové v prostorách Masarykova nádraží se můžete podívat v naší fotogalerii.

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články