Rozvod stál zpěvačku Kelly Clarkson přes 30 milionů korun: Exmanžel si dlouho nechal platit i tučné výživné

Kelly Clarkson, Brandon Blackstock
Zdroj: Profimedia
Pro zpěvačku Kelly Clarkson byl Brandon Blackstock láskou na první pohled. Tak moc jí záleželo, aby ho dostala, že při vystoupení na Super Bowlu v roce 2012 zpívala americkou hymnu jen pro něj.A zabralo to. Záhy šli na první rande a o rok později měli svatbu.Narodily se jim dvě děti - dcera River Rose a syn Remington Alexander (na snímku dole). Jejich manželství trvalo sedm let a většinu času bylo kořeněné vášnivým sexem. Kelly si přitom do té doby myslela, že je asexuální, protože ji milování nebavilo.Jenže nic netrvá věčně a roku 2020 podala Kelly žádost o rozvod kvůli nepřekonatelným rozdílům. Rozluka manželství ji vyšla na více než 30 milionů korun.+ 1 fotka+ 2 fotky

Hodně náročný rozvod má za sebou country zpěvačka a moderátorka Kelly Clarkson (42). Její exmanžel Brandon Blackstock (47) ji po dvou letech tahanic připravil o značnou část úspor v hodnotě desítek milionů korun. Mámě dvou dětí tehdy zůstali v podstatě jen domácí mazlíčci, sídlo v Kalifornii a dva domy v Montaně, z nichž oba navíc ještě nějaký čas okupoval exmanžel.

Tereza Švandová
Tereza Švandová 25. 05. 2024 06:00

Přitom na začátku to byla láska jako trám. Kelly a Brandon se poprvé setkali roku 2006 při zkoušce na předávání cen Akademie country hudby. Brandonovi stačilo kolem blonďaté pěnice jen projít a už šla do kolen. "Do té doby jsem měla jen tři vztahy, a to navíc nepříliš vážné," přiznala Kelly roku 2013 magazínu People. "On chodil kolem, všechny rozesmíval a já si říkala: 'Tak s tímhle klukem budu chodit.' Už tehdy jsem to věděla.'"

Kelly a Brandon se dali dohromady po Super Bowlu

Mělo to ale jeden háček, Blackstock byl v té době ženatý s Melissou Ashworth (49), a tak se zpěvačka o výraznější akci nepokusila. Ta se dostala ke slovu až po únorovém Super Bowlu v roce 2012. Na něm měla Kelly za úkol zazpívat státní hymnu, zatímco Brandon seděl v publiku.

"Byla jsem strašně nervózní. Ne snad proto, že bych se bála, že se ztrapním před miliony televizních diváků, ale čistě proto, že jsem se pokoušela zaujmout jednoho chlápka," poukázala v rozhovoru pro SiriusXM v roce 2017. "Chtěla jsem, aby mu úžasem spadla brada, se Super Bowlem to nemělo nic společného."

A zpěv se zřejmě neminul účinkem - 11. února, tedy šest dní po Super Bowlu, měly hrdličky první rande. Jenže zdaleka to nebyla taková romantika, jak si to Kelly malovala. Ve stejný den totiž zemřela její milovaná zpěvačka Whitney Houston. Clarkson to brala jako špatné znamení, rande ale nezrušila. A to se jí stalo osudným.

Nikdy mě nikdo tak nevzrušoval, přiznala Kelly

O rok později si totiž Blackstocka vzala a záhy se jim narodily dvě děti - dcera River Rose (9) a syn Remington Alexander (8). Dvojice si užívala sexu a zdálo se, že jejich láska potrvá věčně. "Brandon byl první chlap, který mě vzrušoval. Tím se nechci dotknout svých předchozích známostí, ale zkrátka jsem to tak měla," svěřila se Kelly v rozhovoru pro Sirius XM. "Upřímně jsem si do té doby myslela, že jsem asexuální."

Pak se ale v jejich vztahu něco zlomilo. Přestali si rozumět a v červnu 2020 po covidové pauze podala zpěvačka žádost o rozvod. A začala bitva, která ji psychicky velmi vyčerpala. Podmínky rozvodu se dvojici podařilo doladit až o téměř dva roky později a Kelly přitom musela sáhnout hodně hluboko do peněženky.

Dvouletá rozvodová bitva Kelly Clarkson

Jednorázově exmanželovi vyplatila 1,3 milionu dolarů (29,5 milionu korun), do konce letošního ledna mu pak měsíčně posílala 115 tisíc dolarů (2,6 milionu Kč) jako manželskou podporu a dalších 45 tisíc (1 milion Kč) měsíčně coby výživné na děti, v jejichž opatrování se střídali. Blackstock, který se živí jako manažer talentovaných umělců, také mohl počítat s příspěvkem 350 tisíc (8 milionů Kč) na soukromou leteckou dopravu pro děti.

Clarkson si naopak ponechala dva domy v Montaně a jeden v Kalifornii, přičemž v prvních uvedených mohl její exmanžel pobývat za odpovídající nájemné až do června roku 2022. A Kelly v neposlední řadě zůstali všichni domácí mazlíčci.

Lehké to pro ni ale nebylo. Jak přiznala ve speciální vánoční relaci svého pořadu Kelly Clarkson Presents: When Christmas Comes Around, měla za sebou opravdu krušný rok, během nějž se cítila hrozně osamělá. "Jen jsem vždycky uložila děti do postýlky a musela si všechno prožít. Bylo to fakt náročné," vysvětlila.

Jako malou satisfakci za prodělané utrpění pak získala držitelka tří cen Grammy valnou většinu finančních prostředků zpět. V listopadu loňského roku jí totiž soud přiřkl provize v hodnotě 2,6 milionů dolarů (59 milionů Kč) ze smluv, které zpěvaččin exmanžel uzavřel v době, kdy pracoval jako její manažer.

Zdroje informací:
People.com
Today.com

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články