Tajemství dokonalé postavy šedesátnice Yvetty Blanarovičové: Každé ráno začínám stovkou dřepů a sklapovaček

Yvetta Blanarovičová a její dokonalá postava: Každé ráno začínám stovkou dřepů a sklapovaček
Zdroj: Herminapress
Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová nedávno moderovala křest knihy své kamarádky Chantal Poullain.Yvetta Blanarovičová je sice malého vzrůstu, přesto vypadá stále elegantně.Yvetta Blanarovičová je s Chantal Poullain velká kamarádka. Na akci pozdravila také jejího syna Vladimíra Polívku.Yvetta Blanarovičová říká, že si vystačí s tričkem a džínami.+ 9 fotek+ 10 fotek

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (60) prozradila magazínu Lifee.cz podrobnosti svého životního stylu a hlavně denní pohybové rutiny, díky které má lepší postavu než ženy o generace mladší. Kolik je schopná slavná herečka investovat do své krásy? Jak popisuje svůj módní styl a jak často nakupuje nové kousky? Odtajnila také, jak prožívá hodnocení stran přísné módní policie...

Veronika Nováková
Veronika Nováková 17. 05. 2024 13:38

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (60) vypadá v šedesáti letech skvěle. V minulosti už nám prozradila, že za tím stojí zdravá dieta, ale také sport, kterému se věnuje prakticky denně. Postavu udržuje hraním golfu, pěší turistikou, jógou a pilates, ale také ranním cvičením. "Když se ráno probudím, tak si dávám sklapovačky. Sto dřepů, sto sklapovaček. K tomu roztáhnu nohy do konkrétního postoje a dám toho cviku také sto opakování," popisuje svoji denní rutinu. "Potom udělám třicet nebo čtyřicet kliků a jdu do práce."

Yvetta Blanarovičová o svých parfémech

Oblíbená herečka a zpěvačka nás během osobního setkání zaujala především výrazným parfémem. Aktuálně používá ikonickou klasiku, do které se zamilovaly například zpěvačka Hana Zagorová nebo spisovatelka Barbara Nesvadbová, Angel od Thierry Muglera. Ten vyjde na 3 371 korun za 100ml. "Mívala jsem Dior, Midnight Poison, který byl pro mě základem všeho. Potom jsem hledala, co by mi vyhovovalo a co by bylo právě této vůni nejblíže. Tak jsem si našla Angela," vysvětluje. V jejím aktuálním parfému je cítit bergamot, jahoda, ostružiník, med, jasmín, orchidej, růže, čokoláda, karamel, vanilka, pačuli, pižmo nebo santalové dřevo. Jde o dřevitou orientální vůni.

"Jsem hodně konzervativní. Vždycky dlouho používám jeden parfém a oni mi ho pokaždé zruší a není k dostání – a já zase musím hledat a hledat nové parfémy," postěžovala si herečka na utrpení, které zná snad každá milovnice parfémů. "Jsem v tomto ohledu konzerva. Ale pokud přijdete ke mně do koupelny, mám tam velké množství jiných vůní, o které nemám pražádný zájem. Je to pouze nespočet různých pokusů a vždycky se nakonec vrátím k Angelovi," prozrazuje Blanarovičová.

Módní policie mě netrápí, tvrdí Blanarovičová

Yvetta Blanarovičová mnoho žen fascinuje také svým šatníkem. "Oblékám se pocitově. Buď se cítím dobře tak, jak jsem, a pokud se v tom necítím, změním své outfity tak, abych měla dobrý pocit. To, že mě potom zkritizuje módní policie, to už je mi jedno. Vůbec mě to netrápí," tvrdí herečka, která si oblíbila například kalhotové kostýmy nebo sukně v bílé barvě. "Důležitý je ten můj pocit – co vynesu ven, v tom se musím cítit dobře. A neřeším aktuální módní trendy. Neřeším to, co je zrovna in nebo cool," dodává obdivovaná herečka.

Trendy se vracejí, džíny a triko jsou nesmrtelné

Její šatník je prý poměrně úsporný a objevují se v něm stále stejné motivy. "Jsem na světě už docela dlouho a vím, že se to neustále vrací. Kdybychom ty boty a kalhoty nevyhazovali, máme doma už teď obrovský šatník plný stejných džínů, stejných kalhot a stejných sak," míní Blanarovičová, které je blízké současné ekologické smýšlení mladší generace. "Stačí mi koupit dva nebo tři kousky za sezónu o kterých vím, že jsou teď aktuální, ale víc to neřeším. Můžu vám říct, že když pracuji, stejně nakonec nosím džíny, triko a kecky, protože mě bolí nohy," dodává herečka, kterou na podpatky příliš neužije. "Z toho, co je zrovna módní, si velkou hlavu nedělám. Důležité je, jak se člověk cítí."

Na fotografie šedesátnice Yvetty Blanarovičové, která se pyšní dokonale štíhlou postavou, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články