10 účesů Taťány Gregor Brzobohaté, které z vás udělají ženu vamp

10 účesů Taťány Gregor Brzobohaté, které z vás udělají ženu vamp
Zdroj: Herminapress
Na letošním vyhlašování pěveckých cen Zlatý slavík zazářila Taťána ve výrazné zlaté róbě. Dobře ví, že k blyštivým a podobně pompézním šatům se hodí jednoduchý slušivý účes. Vlasy proto lehce zvlnila a dodala jim lehkou asymetrii, když jednu stranu zastrčila za ucho. „Prodat“ tak mohla třpytivou náušnici. Křehkost a něžnost je Táninou nejsilnější stránkou. Dobře ví, že je to sázka na jistotu. Ráda proto obléká bílou barvu, a pokud sepne vlasy do lehkého culíku, jako v tomto případě, působí elegantně i ve vysoké společnosti. Vepředu nechává zvlněné vlasy volně splývat kolem obličeje. Líčení je minimalistické a důraz je kladen na přirozenost.Mikádo působí moderně a z Taťány dělá sebevědomou ženu. Účesu opět dodala objem kulmou a na straně ho ukotvila za uchem. Blyštivá náušnice je třešničkou na dortu. Něžné krajkové koktejlky si zaslouží odpovídající účes. Modelka vlasy nejprve navlnila, potom stáhla dozadu a pramínky kolem obličeje nechala zvolna splývat. Křehké a půvabné.+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Blondýnka Taťána Gregor Brzobohatá (33) se s účesy, které nosí do společnosti, nebojí experimentovat. Na rozdíl od barvy vlasů, které se drží od svého vítězství v Miss České republiky 2006. Přinášíme vám 10 Tániných nejnápaditějších účesů, které vás promění ve svůdnou krásku.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 22. prosince 2021

Světem showbyznysu sice momentálně hýbe zpráva, že se Táňa rozchází se svým manželem Ondřejem Gregorem Brzobohatým (38), my jsme se na jedinou českou Miss World rozhodli podívat trochu jinak – skrze její účesy, které v tuzemském rybníčku patří k těm nejatraktivnějším.

10 top účesů pro rok 2022: Čekejte další návrat devadesátek, shodují se stylisté celebrit
Mohlo by Vás zajímat:

10 top účesů pro rok 2022: Čekejte další návrat devadesátek, shodují se stylisté celebrit

Taťána Gregor Brzobohatá si oblíbila retro styl

Taťána s oblibou chválí svého kadeřníka, protože dobře ví, že namíchat správný, a hlavně přirozený odstín blond je velká alchymie. Často ji vídáme s rozpuštěnými a lehce zvlněnými vlasy, na neformálnější akce s oblibou nosí klobouky.

Objevila se však také v ofince nebo v účesu připomínajícím 50. léta. Právě na vlně retra se Táňa vozí s velkou oblibou. Podívejte se s námi, které vlasové kreace jí seděly nejlépe.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články