Stále populárnější červený náramek má skrytý význam! Chrání před zlem a nemocemi

Stále populárnější červený náramek má skrytý význam! Chrání před zlem a nemocemi
Zdroj: etsy.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Všimli jste si u některých lidí červeného náramku uvázaného na levé ruce? Nejedná se pouze o módní doplněk. Jeho význam je mnohem hlubší!

Petr Jirsa
Petr Jirsa 6. srpna 2020

Stále větší oblibě se těší náramky zvané kabbalah tvořené z jedné či dvou červených nitek, leckdy doplněné o nejrůznější detaily z kamínků, oceli, ale i zlata a stříbra. Nosí se na levé ruce, aby byly blíže k srdci.  Traduje se, že slouží proti uřknutí a zlým silám. Nositel díky němu předchází nemocem a chudobě. Přitahuje štěstí a úspěch. Doporučuje se těhotným ženám a chrání jak matku, tak její plod. Stejně tak zabraňuje pozitivní energii, aby odcházela z vašeho těla. 

Šperkem nic nezkazíte, na bižuterii ale pozor.
Mohlo by Vás zajímat:

Jaký šperk se k vám hodí podle horoskopu? Je to zlatý náramek nebo šňůra perel?

Sami si ho pořídit nemůžete

Aktivace jeho velké síla však není jen tak. Musí vám jej totiž uvázat někdo, kdo vás má od srdce rád. Nikdy se pak z ruky nesundavá, dokud sám neodpadne. V případě, že se sám rozváže, značí tím své přehlcení negativní energií. A pozor, aby náramek skutečně fungoval, nesmíte si jej pořídit sami. Musíte ho dostat darem. Jedině tak se budete moct těšit ze všech jeho pozitivních vlastností a on vám bude dobře sloužit.

Proutěná kabelka? Móda našich babiček, která je opět v kurzu
Mohlo by Vás zajímat:

Proutěná kabelka? Móda našich babiček, která je opět v kurzu

Původ náramku

Kabbalah je součástí druhu židovské mystiky s názvem Kabala. Jedná se o směr v náboženství, při kterém se ten, kdo jej praktikuje, snaží oprostit od všedních starostí a příblížit svou duši k Bohu. Název se dá přeložit jako „přijímat” či „dostávat”. Náramek je skvělým módním doplňkem s přidanou hodnotou. Je však velmi důležité být niterně přesvědčen o síle jeho moci. Je velmi oblíbený i mezi celebritami. Nosí jej například Scarlett Johansson, Aston Kutcher, Madonna či Leonardo DiCaprio.

zdroj: wikipedia.cz, souloftravel.cz

Influencerka Dominique Alagia (17): Ti nejlepší mohou na TikToku vydělat i 400 tisíc měsíčně, ale je to psychicky náročná práce

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články