Tento týden v Ulici: Hana bojuje s nemocí i samotou, Erik vrazí Soně kudlu do zad, Ivu hledá policie

Nový týden v Ulici: Vandě se zdá, že Hana bere moc léků. A začne to řešit
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Karla podcení zranění, které zpočátku vypadalo banálně. Jenže ve skutečnosti je to mnohem horší.Karlino zranění není jediná pohroma, která se řítí na rodinu Marečkových...Co Máru vytočí do ruda?Hana je nejen nemocná, ale také odkázaná sama na sebe. + 7 fotek+ 8 fotek

Milovníci dramatických situací v seriálu Ulice si přijdou na své. Ivu hledá v bistru policie a nejedná zrovna v rukavičkách. Vanda začne řešit, proč Hana bere tolik léků. A Šimonova pařba s kamarády se nečekaně zvrtne...

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta 08. 04. 2024 09:13

Ota leží Soně v žaludku tak moc, že se s ním rozhodne elegantně skoncovat – přes ředitelku Irenu Landovou. Ta je ovšem zvyklá všechno si ověřit, proto ji bude zajímat, jak se na věc dívá Ota i ostatní kolegové. K jejímu překvapení vrazí Soni kudlu do zad někdo, do koho by to neřekla – její syn Erik. Co jí provede? A proč by se měla mít na pozoru i samotná Irena Landová? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v seriálu Ulice

Karla podcenila své zranění, jež zpočátku vypadalo banálně. Teď se ovšem ukáže, že je to mnohem horší. Pro Karlu to mimo jiné znamená i těžké dilema týkající se její léčby. A aby toho nebylo málo, Vojta přizná tátovi, jaké podmínky panují v jeho novém fotbalovém klubu. Co Máru tak vytočí? A jak je to nyní vlastně s Karlou?

Středa v seriálu Ulice

Téměř každý si tím prošel. Jakmile má puberťák k dispozici volný byt, uspořádá mejdan, aby se blýskl před kámoši. Také Šimon využije toho, že přes noc zůstane výjimečně sám doma. Mámě sice přizná, že si pozve kamarády, se kterými zapaří, ale není pařba jako pařba. Ta Šimonova bude mít nečekanou dohru. Bude to řešit celá rodina včetně přísného soudce Hermana staršího. Jak Šimon odskáče dnešní mejdan? Čím všechny překvapí Herman starší?

Čtvrtek v seriálu Ulice

Začínat na novém místě, kde téměř nikoho neznáte, není žádný med. Hana je navíc těžce nemocná a odkázaná jen sama na sebe. Pomoc a společnost by občas opravdu uvítala, proto je vděčná, když se za ní zastaví Vanda. Ta nepřišla jen tak náhodou, navíc si o Hanu začne dělat starosti i kvůli lékům, jež užívá. Podle Vandy jich je prostě nějak moc. Jak na tom Hana je? A co natolik znepokojí Vandu, že to začne urychleně řešit?

Pátek v seriálu Ulice

Jakmile se začne něco hroutit, nikdy nezůstane jen u jednoho maléru. Na vlastní kůži to pociťují také Klímovi, na které už téměř tři týdny plnou měrou dopadají důsledky Iviny dopravní nehody. Teď přilítne další ťafka. Žofka přijde celou rodinu varovat, že se v bistru objevila policie a zajímala se o Ivu. Jak na to Klímovi zareagují?

Zdroj informací:
TV Nova: Seriál Ulice

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Zpěvák Radek Banga o bolestném dětství: S manželkou Veronikou prozradili, zda budou mít vůbec děti

Související články

Další články