Tento týden v Ulici: Šimonovi půjde o život, mezi Martinou a Jirkou přeskočí jiskra

Nový týden v Ulici: Šimon se kvůli Valerii dostane do potíží a půjde mu o život
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Soňa začíná vystrkovat drápky a Prokop by se možná měl mít na pozoru...Evženova exmanželka Hana ví, že by se s ní nebavil. Tak to zkouší přes Blanku.Šimon přemýšlí nad tím, jak zapůsobit na Valerii, které se líbí jeden starší kluk.Šimon se domnívá, že se před Valerií blýskne, když udělá něco adrenalinového...+ 6 fotek+ 7 fotek

Seriál Ulice tento týden přikuje diváky ke křeslům. Šimon se rozhodne zapůsobit na Valerii, ale zvrtne se to a půjde mu o život. Napínavé to bude i mezi Martinou a Jirkou, pořádně to totiž zajiskří! 

Imrich Rešeta
Imrich Rešeta13. 11. 2023 09:55

Martina bojuje o Jirku, byť si to sama nechce přiznat. Aby mu byla blíž a získala si jeho uznání, vyhecuje se k akci, na kterou by si jinak nejspíš netroufla. Nedopadne to pro ni právě nejlépe. Její bolestivý karambol má ale i světlou stránku. Jirka se ukáže jako skvělý záchranář a citlivý ošetřovatel. A nejen to. Konečně mezi nimi přeskočí jiskra... Co se Martině stane? A k čemu všemu dojde mezi ní a Jirkou? Na to se můžete podívat v seriálu Ulice, který Nova vysílá každý všední den od 18:30.

Úterý v seriálu Ulice

O tom, že naděje umírá poslední, by mohla vyprávět Věrka, která se chytá každého stébla ohledně vztahu Karly a Máry. Přestože již proběhlo jejich rozvodové stání a Mára jí sám řekl, že je teď s Monikou, podle Věrky ještě není nic ztraceno. Stačí, aby se dozvěděla jednu zásadní novinku... Hned začne spřádat plány, jak zařídit, aby se vše odvíjelo tím správným směrem. Co je pro Věrku dobrým znamením? A jakou překvapivou zprávu řekne Márovi Monika?

Středa v seriálu Ulice

Michal se chce blýsknout před Žofkou a přichystá pro ni speciální promítání jistého filmu u sebe doma. Má to jen jeden malý háček. Bylo by fajn, kdyby měl byt jen sám pro sebe, nikdo je nerušil a ani se zbytečně nevyptával... Jak to Michal zařídí? A jakou roli v tom sehraje jeho spiklenkyně Bára?

Čtvrtek v seriálu Ulice

Vanda je stále skálopevně přesvědčená, že se k sobě s Luďkem vrátí. Jeho žádost o rozvod a nechuť s ní komunikovat bere jako drobnou manželskou krizi, jež se určitě vyřeší. Blanka a Evžen se tak mohou jen dohadovat, zda je Vanda natolik naivní nebo zamilovaná, že si odmítá připustit pravdu. Ta je navíc šokuje i sondováním, jak to má nyní Luděk se ženami. Co přiměje Blanku a Evžena, aby Luďkovi otevřeně řekli, co si o tom všem myslí?

Pátek v seriálu Ulice

Šimonovi na Valerii pořád záleží, i když již nejsou spolu. Štve ho, že ona obdivuje staršího Barta, na kterého tajně žárlí. A tak využije první příležitosti, aby ho trumfnul alespoň ve freeruningu. Když se od Val dozví, že Bart plánuje komín, nenapadne ho nic jiného, než ho předběhnout a vylézt na komín dříve než on. Tentokrát si však ukousne hodně velké sousto. Když se k tomu navíc přidá i jeden nečekaný zádrhel, o malér je postaráno. Kdo a jak se pokusí Šimona zachránit z vysokého komína? A jaké bude mít tento kousek následky?

Zdroj informací:
TV Nova: seriál Ulice

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Hvězda Ulice Anna Fixová otevřeně o nejtěžších chvílích v životě: Nechtěla jsem se probudit a žít

Související články

Další články