10 podmanivých žen, které dokazují, že krása nezná hranic

Po těchto ženách sahají modelingové agentury napříč světem.
Zdroj: Brightside.me
1. Chantelle Brown-Yung. Tato Kanaďanka se živí modelingem, přestože trpí poruchou pigmentace.3. Erika Ervin aka Amazon Eve. Nejvyšší modelka – za tu je považována tato transgenderová modelka s výškou 205 centimetrů.4. Masha Tyelna. Oči jako nártoun patří k Mashiným přednostem.5. Carmen Dell’Orefice. Na věku ani v modelingu nezáleží, když vypadáte i v 85 letech božsky.+ 5 fotek+ 6 fotek

Co je to krásná žena? Odpovědí existuje tolik, kolik lidí obývá planetu Zemi. Krásnou ženu ale obvykle definují modelingové agentury a příznivci z řad obyčejných smrtelníků. Zatímco se ne vždycky tyto dva hlasy shodnou, v případě následujících 10 netypických krasavic udělaly výjimku.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová19. 09. 2016 16:19

1. Chantelle Brown-Yung

Noragouma.com

Tato Kanaďanka se živí modelingem i přesto, že má poruchy pigmentace. Ehm… tedy právě proto! Ze své anomálie udělala přednost a dnes boří tabu v oblasti ženské krásy. Je vskutku nádherná.

2. Viktoria Modesta

Huffingtonpost.com

Modesta se bez nohy prakticky narodila. Poté, co přišla na svět, prodělala 15 operací své levé nohy, kterou si poranila ještě v den narození. Zákroky ale nedopadly úspěšně – končetina musela být amputována. Dnes tím její sebevědomí zřejmě tolik netrpí. Naopak – tato litevská modelka a zpěvačka povzbuzuje svými sexy portréty ženy i muže na celém světě s podobným hendikepem.

3. Erika Ervin aka Amazon Eve

Pinterest.com

Co je malé, to je hezké. Pokud by se sedmatřicetiletá transgenderová modelka na toto rčení upnula, zřejmě by skončila v psychiatrické léčebně – měří totiž úctyhodných 205 centimetrů. Je považována za nejvyšší modelku na světě.

4. Masha Tyelna

Vimeo.com

Oči velké jako ty nártounovy nevěstí nic hezkého. I když si ale matka příroda na kukadlech Ukrajinky Mashy Tyelny vyhrála, dnes patří k jejím přednostem. „Mashiny oči jsou jako dva zářící safíry zasazené do tváře panenky,“ napsali o ní v online magazínu The Fashion Spot.

5. Carmen Dell’Orefice

Pinterest.com

Na obálce prominentního módního časopisu Vogue se objevila už v 15 letech. Je jí 85 let – a módu předvádí dodnes! V tomto průmyslu se proslavila jako nejstarší modelka, která předváděla jarní a letní kolekci 2012 na týdnu módy. Podmanivá Američanka se přes svůj důchodcovský věk objevuje na obálkách prestižních časopisů i v módních kampaních. A stále se někdy projde po přehlídkovém molu.

6. Jamie Brewer

Picsofcelebrities.com

Američanka Jamie Brewer je nadějí všech pacientů s Downovým syndromem. Sama touto poruchou trpí. Tedy trpí… Vzhledem k tomu, že je první modelkou s touto vývojovou vadou a navíc exceluje v populárním televizním seriálu American Horror Story, to zřejmě s těmi úzkostmi nebude tak horké.

7. Denise Bidot

Tumblr.com

Má velikost 14, a spadá tak do v modelingu tabuizované skupiny „plus-size“. Přesto po ní svět šílí. Není divu – je nebezpečně sexy. To pak čert vem jejích 91 kilo při výšce 175 centimetrů. Tato modelka s portorikánskou i kuvajtskou krví předváděla pro značky Forever 21, Macy’s nebo Levi’s.

8. Casey Legler

Fashionfav.com

Muž, nebo žena? Žena se vším všudy až na vzhled. Devětatřicetiletá Francouzka se pyšní jedním pozoruhodným prvenstvím – podepsala smlouvu na předvádění pánské módy. Nyní se věnuje umění a jistě si ráda tu a tam zaplave. Ostatně v roce 1996 startovala v této disciplíně na letních olympijských hrách.

9. Moffy

Squarespace.com

Je vidět, že se pomalu ale jistě začíná uvolňovat svěrací kazajka, v níž se dlouho tísnil svět modelingu. Vychrtlé, androgynní modelky s dokonalým souměrným obličejem se drží už několikátý rok na výsluní. Poslední dobou se ale stále častěji dostávají do popředí ženy s drobnou „vadou“ na kráse. Patří k nim i Moffy. Že šilhá? Když vás někdo nazve druhou Kate Moss, nezáleží už na žádné kritice.

10. Diandra Forrest

Herbeauty.com

Tato zelenooká Afroameričanka je skutečným klenotem. Albinismus mezi lidmi s tmavou kůží se totiž vyskytuje zcela výjimečně. Pro Diandru je to nesmírná výhoda – takovéto ženy jsou v modelingové sféře velmi žádané.

Zdroj: Bright Side

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Nejhorší rande Haliny Pawlowské: Praskly na ní legíny před očima ctitele, za jiným lezla domů po lešení

Související články

Další články