Fit a krásnáTestováníSoutěže

Ekologické vzdělávání pro děti připravují v SVČ Mozaika v Poličce: 11. projekt, který můžete podpořit

Ekologické vzdělávání pro děti připravují v SVČ Mozaika v Poličce: 11. projekt, který můžete podpořit
Zdroj: Pixabay.com
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

POLIČKA – Projekt SVČ Mozaika s názvem Dědečkův dvoreček je určený pro děti z mateřských a základních škol, které si hravou formou mohou vyzkoušet, jaké to je, starat se o hospodářská zvířata či jak se správně chovat k přírodě. Do programu společnosti Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme" se přihlásili, aby za případnou výhru dětem připravili zajímavý výukový program.

Barbara Lorenzová 10. července 2019

V průběhu programu děti poznávají, jak žijí hospodářská zvířata na statku. „Projekt Dědečkův dvoreček je zaměřený především na děti z mateřských školek. Do programu Tesco jsme se přihlásili, abychom podpořili ekologické vzdělávání dětí,“ uvedla Irena Chroustovská z SVČ Mozaika Polička.

Hravé aktivity žákům přiblíží různá hospodářská zvířata, proč je chovají a jakou péči potřebují. „Případnou výhru bychom využili na pokrytí cestovních nákladů a pořízení odměn pro děti,“ dodává Irena Chroustovská.

SVČ Mozaika Polička prostřednictvím programu společnosti Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ by s případnou finanční výhrou podpořilo činnost zaměřenou na ekologické vzdělávání. 

Projekt „Vy rozhodujete, my pomáháme“

Do půlky července, přesněji do 14. 7. můžete hlasovat pro projekt, který si sami vyberete. Funguje to tak, že za každý nákup dostanete na pokladně žeton. S ním zajdete k vystaveným hlasovacím místům, kde se dozvíte více o projektech, a hlavně můžete dát hlasu tomu, který se vám líbí nejvíc.

Je třeba připomenout, že vyhrává každý. Do pátého ročníku programu se během května přihlásilo přes 500 projektů, z nichž bylo vybráno 270 těch, které Tesco společně se zákazníky podpoří. Vítězové hlasování v každé z lokalit obdrží od Tesco finanční podporu 30 000 Kč na realizaci, projekty na druhém místě 16 000 Kč a na třetím 10 000 Kč.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články