Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením chce svým zaměstnancům zajistit vzdělávací kurzy: 14. projekt, který můžete podpořit

13. července 2019
Pixabay.com
Pixabay.com
Témata: podpora, pomoc, projekt, Tesco

HRADEC KRÁLOVÉ – Hradecké centrum pro osoby se sluchovým postižením o.p.s. chce dopřát svým zaměstnancům další vzdělávání a progres v oboru. Získané peníze v programu společnosti Tesco „Vy rozhodujete, my pomáháme“ by využilo na individuální kurzy českého znakového jazyka i vzdělávání celého týmu.

Zalíbila se nám myšlenka, kdy o podpoře námi zamýšleného projektu a získání peněz na něj rozhodují zákazníci Tesco. Již dvakrát jsme od nich získali podporu a díky jejich rozhodnutí jsme své plány mohli uskutečnit,“ řekla Monika Krúpová, ředitelka Hradeckého centra pro osoby se sluchovým postižením o.p.s.

Může jít o individuální kurz českého znakového jazyka či vícedenní společné vzdělávání celého týmu (teambulding). „Cílem je proškolený a kompetentní pracovník, který dokáže klientovi v tíživé životní situaci ukázat cestu, aby byl uspokojen,“ dodala Krúpová.

Hradecké centrum je obecně prospěšná společnost, která podporuje lidi se sluchovým postižením a jejich blízké. Prostřednictvím své činnosti chce Hradecké centrum napomoci v začlenění osob se sluchovým postižením do jejich přirozeného prostředí, umožnit jim kontakt v komunitě a usilovat o zmírnění překážek, které musí tyto osoby v běžném životě zvládat. 

Projekt „Vy rozhodujete, my pomáháme“

Do půlky července, přesněji do 14. 7. můžete hlasovat pro projekt, který si sami vyberete. Funguje to tak, že za každý nákup dostanete na pokladně žeton. S ním zajdete k vystaveným hlasovacím místům, kde se dozvíte více o projektech, a hlavně můžete dát hlasu tomu, který se vám líbí nejvíc.

Je třeba připomenout, že vyhrává každý. Do pátého ročníku programu se během května přihlásilo přes 500 projektů, z nichž bylo vybráno 270 těch, které Tesco společně se zákazníky podpoří. Vítězové hlasování v každé z lokalit obdrží od Tesco finanční podporu 30 000 Kč na realizaci, projekty na druhém místě 16 000 Kč a na třetím 10 000 Kč.

Zavří­t reklamu