Bývalý prezidentský pár USA v zajetí lásky. Barack a Michelle Obamovi se chlubí zamilovanými fotografiemi

Bývalý prezidentský pár USA v zajetí lásky. Barack a Michelle Obamovi se chlubí zamilovanými fotografiemi
Zdroj: instagram.com/barackobama/
Michelle Obamová, celým jménem Michelle LaVaughn Robinson Obama je bývalá první dáma Spojených států amerických, z titulu manželky 44. prezidenta Baracka Obamy, který zvítězil jak v listopadových prezidentských volbách roku 2008, tak ve volbách roku 2012.Michelle Obamová, celým jménem Michelle LaVaughn Robinson Obama je bývalá první dáma Spojených států amerických, z titulu manželky 44. prezidenta Baracka Obamy, který zvítězil jak v listopadových prezidentských volbách roku 2008, tak ve volbách roku 2012.Michelle Obamová, celým jménem Michelle LaVaughn Robinson Obama je bývalá první dáma Spojených států amerických, z titulu manželky 44. prezidenta Baracka Obamy, který zvítězil jak v listopadových prezidentských volbách roku 2008, tak ve volbách roku 2012.Michelle Obamová, celým jménem Michelle LaVaughn Robinson Obama je bývalá první dáma Spojených států amerických, z titulu manželky 44. prezidenta Baracka Obamy, který zvítězil jak v listopadových prezidentských volbách roku 2008, tak ve volbách roku 2012.+ 5 fotek+ 6 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Čím starší lidé jsou, tím častěji zapomínají vyznávat lásku svým drahým polovičkám. Někdy to zkrátka vypadá, jako by se city ze vztahu pomalu vytrácely a každá z osob si žila vlastním životem. Toto však není případ slavného páru Baracka a Michelle Obamových. Ti dva totiž láskou jen srší a na veřejnosti si vyměňují láskyplné polibky a dlouhá obětí. A zamilovanými fotografiemi překypují i jejich sociální sítě.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 21. ledna 2020

Když vidíte fotografie bývalého amerického prezidentského páru, hned si musíte říct, že tihle dva jsou opravdu zamilovaní. A to nedávno oslavili už 27. výročí svatby. Jejich láska zkrátka drží dlouhé roky – a možná i proto, že se ji nebojí vyjadřovat na veřejnosti.

Osmapadesátiletý Barack a jeho o dva roky mladší manželka sdílí láskyplná vyznání i na sociálních sítích. A věk pro ně není překážkou, prostě se chovají tak, jak se cítí, tedy zamilovaně. A právě proto má jejich vztah pořád takovou šťávu.

Michelle Obamová, celým jménem Michelle LaVaughn Robinson Obama je bývalá první dáma Spojených států amerických, z titulu manželky 44. prezidenta Baracka Obamy, který zvítězil jak v listopadových prezidentských volbách roku 2008, tak ve volbách roku 2012.
Mohlo by Vás zajímat:

Bývalá první dáma Michelle Obamová slaví 56. narozeniny. Její předci byli otroci, otec tvrdě dřel až do smrti

Dva miliony lajků

Bývalá první dáma nedávno oslavila své 56. narozeniny. Někdejší prezident USA na tento den samozřejmě nezapomněl, a tak jako každý rok, i letos jí na sociálních sítích popřál i veřejně. Tentokrát si však dal obzvlášť záležet. Sdílel totiž jejich společné fotografie, ze kterých láska prostě doslova srší. „Lajky“ u fotografie rostly neskutečnou rychlostí a dostaly se až ke dvěma milionům, ke kterým přibylo 300 tisíc komentářů.

Tento pár může být vzorem a inspirací pro všechny další. Nebojte se lásku ukázat, vždyť je to to nejkrásnější, co nás v životě může potkat.

NA DALŠÍ FOTOGRAFIE MICHELLE OBAMA SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

 

Škola líčení: Jak nanášet make-up a korektor? Vizážistka Diana vás provede líčením krok za krokem

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články