Čelisti 2: Původní režisér byl vyhozen, herci museli cucat kostky ledu

Když se u pláží rekreačního městečka začnou ztrácet lidé a moře vyplaví tělo kosatky s obřími kousanci, je si policejní náčelník jistý, že se opět objevil bílý lidožravý žralok. I přes jeho naléhání však vedení města odmítá uzavřít pláže a vyhlásit pohotovost.
Zdroj: Čsfd
Když se u pláží rekreačního městečka začnou ztrácet lidé a moře vyplaví tělo kosatky s obřími kousanci, je si policejní náčelník jistý, že se opět objevil bílý lidožravý žralok. I přes jeho naléhání však vedení města odmítá uzavřít pláže a vyhlásit pohotovost.Když se u pláží rekreačního městečka začnou ztrácet lidé a moře vyplaví tělo kosatky s obřími kousanci, je si policejní náčelník jistý, že se opět objevil bílý lidožravý žralok. I přes jeho naléhání však vedení města odmítá uzavřít pláže a vyhlásit pohotovost.Když se u pláží rekreačního městečka začnou ztrácet lidé a moře vyplaví tělo kosatky s obřími kousanci, je si policejní náčelník jistý, že se opět objevil bílý lidožravý žralok. I přes jeho naléhání však vedení města odmítá uzavřít pláže a vyhlásit pohotovost.Když se u pláží rekreačního městečka začnou ztrácet lidé a moře vyplaví tělo kosatky s obřími kousanci, je si policejní náčelník jistý, že se opět objevil bílý lidožravý žralok. I přes jeho naléhání však vedení města odmítá uzavřít pláže a vyhlásit pohotovost.+ 5 fotek+ 6 fotek

Písečné pláže, modré moře a zářivé nebe vítají návštěvníky rekreačního města Amity. Na pobřeží však bylo nalezeno mrtvé tělo velryby a trosky malé plachetnice. Všechno nasvědčuje tomu, že v okolí se znovu vyskytuje nebezpečný žralok.

Petra Járková
Petra Járková 26. 11. 2019 16:00

Pláže, písek, moře a zatoulaný žralok u pobřeží, taková je situace druhého dílu legendárního hororu Čelisti. Jaké zajímavosti jste o filmu, kvůli kterému se spousta lidí bojí plavat v moři, možná nevěděli?

Pozvání posil

Steven Spielberg a Richard Dreyfuss dostali pozvání, zúčastnit se natáčení, ale rozhodli se pracovat raději na filmu Close Encounters of the Third Kind.

Nahrazení režiséra

Film původně režíroval John D. Hancock, ale byl vyhozen a na jeho místo byl přijat Jeannot Szwarc.

Nepředvídatelné počasí

Vzhledem k problémům s počasím a životním prostředím byla většina filmu natočena v okolí Fort Walton Beach na Floridě.

Kniha jako symbol

V jedné scéně s lodí můžeme vidět člověka, jak si čte knihu "Jaws" od Petera Benchleyho.

Vzduchová bublina

V konečném návrhu scénáře Marge a pilot vrtulníku přežijí útoky žraloků ve vzduchové bublině vytvořené v převráceném vrtulníku.

Cucání ledu

Mnoho scén se natáčelo během podzimních a zimních rán, takže herci museli během natáčení cucat kostky ledu, aby nešel vidět jejich dech.

Nešťastná situace

Scény s Murrayem Hamiltonem se točily narychlo, protože jeho žena měla během natáčení problémy se zdravím.

NA SNÍMKY Z FILMU ČELISTI 2 SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

REDAKČNÍ TIP: NA FILM ČELISTI 2 SE MŮŽETE PODÍVAT DNES VEČER OD 20 HODIN NA NOVA CINEMA

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články