Fit a krásnáTestováníSoutěže

Dárek pod stromeček i pro sebe. Black Friday slevy u FOREO

Dárek pod stromeček i pro sebe. Black Friday slevy u FOREO
Zdroj: Přístroje FOREO v Black Friday slevách
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Do Vánoc zbývají plus mínus čtyři týdny a kdo ještě nemá dárky, může se za to letos snad poprvé pochválit. Švédská beauty-tech značka FOREO totiž odhaluje své dosud nejzajímavější slevy v rámci Black Friday!

Speciální projekt 29. listopadu 2021

Ušetřit je možné až 50 % na hvězdách inteligentní péče o pleť, jako je LUNA 3, UFO 2, BEAR a ESPADA. Napište si Ježíškovi o známé a celebritami oblíbené chytré přístroje od FOREO. A nebo nenakupujte v Black Friday slevách pod stromeček, ale dopřejte si dárek předčasně i pro sebe!

Je to dlouhodobá investice

Letošní akce Black Friday bude výjimečná. Vůbec poprvé nabídne značka FOREO s výhodnou cenou nejen své oblíbené vánoční hvězdy, jako je čistící pleťový kartáček LUNA3 nebo přístroj pro nanášení pleťové masky UFO 2, ale také revoluční mikroproudový přístroj BEAR. Toto kompletní 6minutové ošetření obličeje se už nějaký čas drží na předních příčkách prodejů a díky Black Friday ho můžete mít doma i vy.

„Ve FOREO je pro nás blaho našich zákazníků klíčové, a proto se letos snažíme, aby vánoční shon prožili bez stresu. Celých 64 % nakupujících uvedlo, že na Black Friday lituje unáhlených nákupů a je to především oblečení, tablety a televizory, kvůli kterým lidé pochybují o svých rozhodnutích. Oproti tomu se výrobky FOREO osvědčily jako dlouhodobá investice – naši první zákazníci nám potvrdili, že kdysi zakoupená zařízení FOREO fungují i po 8 letech používání naprosto bezchybně a stále vypadají jako nová. Nákup jakéhokoliv našeho přístroje se ukazuje jako skvělá investice a my víme, že svého rozhodnutí nebudete v tomto případě litovat,“ říká generální ředitel společnosti FOREO Boris Trupčevič.

LUNA 3

Sonický kartáček na čištění obličeje je vyrobený z ultra hygienického silikonu a vyniká patentovanou technologií – T-Sonickými pulzacemi. Písmeno „T“ v tomto případě reflektuje slovo transdermální, což znamená, že pulzace dokážou proniknout skrze vrstvy pokožky, stimulovat krevní oběh a přivádět kyslík na povrch, přičemž odstraňují nečistoty zachycené v pórech.

Sonický kartáček na čištění obličeje FOREO LUNA 3
Exfoliace je nedílnou součástí správné péče o pleť, nicméně pokud máte citlivou a jemnou pleť, může být někdy až na škodu. Z toho důvodu je řada FOREO LUNA vybavena měkkými silikonovými štětinami, které zajišťují hloubkové a zároveň šetrné čištění, aniž by docházelo k narušení kožní bariéry. Díky tomuto přístroji je odstraněno až 99,5 % nečistot, včetně zbytků make-upu, přebytečného kožního mazu a odumřelých buněk.

Zadní strana přístroje LUNA 3 je navíc vybavena režimem zpevňující masáže, který využívá vysoké a nízké intenzity pulzací ke zpevnění pleti. Při pravidelném používání je pokožka rozjasněná a má mnohem lepší texturu.

BEAR

FOREO BEAR je tónující přístroj na obličej, který vám za pár minut poskytne super efektivní lifting. Během svátků možná pár kil navíc schováte pod vánočním svetrem, váš obličej ale bude stále na očích. BEAR je tříminutovým náročným pleťovým workoutem, díky kterému budete zářit ještě dlouho po Vánocích.

Tónující pleťový přístroj FOREO BEAR
Na pohled roztomilý přístroj FOREO vyniká pořádnou silou, která během pouhých tří minut omladí pleť a sníží výskyt jemných linek a vrásek. BEAR kombinuje technologii mikroproudu pro vypnutější a rozjasněnější pleť a patentovanou T-Sonickou pulzaci, které spolu dohromady poskytnou pokožce skutečné energizující ošetření.

Na rozdíl od jiných podobných produktů na trhu je BEAR vybaven patentovaným Anti-Shock systémem, jenž z něho činí nejbezpečnější dostupné mikroproudové zařízení na světě. Naší jedinou radou je – buďte opatrní, na svém novém obličejovým přístroji se můžete stát velmi rychle závislí!

UFO 2

Legendární UFO 2 přinese vaší pleti skutečně nadpozemské výsledky. Přístroj obsahuje čtyři špičkové technologie, díky kterým se o něm dá hovořit jako o dokonalém 2minutovém komplexním ošetření obličeje. LED světelná terapie s 8 různými vlnovými délkami cílí na rozličné kožní problémy.

Přístroj pro nanášení pleťové masky UFO 2 od FOREO

Například fialové světlo rozjasňuje pleť, modré světlo minimalizuje nedokonalosti a žluté světlo zklidňuje zánětlivé procesy v pleti. Přístroj dále zahrnuje termoterapii, kryoterapii a T-Sonické pulzace, díky čemuž dosahuje výsledků na profesionální úrovni a to za pouhé 2 minuty.

UFO 2 lze použít také s exkluzivními pleťovými maskami z dílny FOREO, které obsahují vysoce aktivní látky pro výživu i hydrataci pleti. Masky v kombinaci s UFO 2 zvyšují úroveň hydratace o 126 % během pouhých 90 sekund a vynikají účinkem po dobu až 6 hodin. Je také klinicky prokázáno, že UFO 2 výrazně redukuje výskyt vrásek, a to již za sedm dní.

ESPADA

Přístroj pro léčbu akné ESPADA od FOREO

ESPADA je vaší nejlepší tajnou zbraní v péči o pleť. Neinvazivní technologie tohoto pera s modrým světlem je navržena tak, aby rychle a šetrně odstraňovala skvrny, eliminovala bakterie způsobující akné a pomáhala předcházet budoucím pupínkům. Výsledkem je bezchybná pleť, která tak zůstane už napořád! ESPADA je bezpečným a snadno použitelným přístrojem, který slouží k ošetření akné modrým světlem na profesionální úrovni.

Je vyrobený z lékařského silikonu a zahrnuje velmi výkonnou technologii modrého světla a T-Sonické pulzace, jež odstraňují bakterie způsobující akné. Modré LED světlo o vlnové délce 415 nm proniká hluboko do pokožky, kde ničí bakterie přímo u zdroje, zatímco T-Sonické pulzace umožňují světlu proniknout ještě hlouběji, čímž se zvyšuje jeho účinnost. Pulzace zároveň stimulují cirkulaci krve, což usnadňuje regeneraci kůži.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články