Fitness hvězda nafotila snímky, které dokazují, že váha je jen číslo

Hubená postava nerovná se dobrá kondice!
Zdroj: Instagram/Thisisinsider.com
Kelsey Wells.Kelsey Wells.Kelsey Wells.
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Mnoho žen je doslova posedlých kontrolou své tělesné hmotnosti. Ta přitom nic nevypovídá o vzhledu nebo fyzické kondici. Fitness hvězda Kelsey Wells se rozhodla s tím něco udělat.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 1. září 2016

Kelsey, která má na Instagramu více než 289 000 příznivců, chtěla ukázat, že váha není zrcadlem tělesných křivek ani fyzické zdatnosti. Za tímto účelem zveřejnila tři časosběrné fotky.

Na první vlevo má 65 kg, ale je trochu z formy. Prostřední snímek ji zachycuje v době, kdy zhubla na pouhých 55 kg – ovšem nezdá se, že by byla fit. Na třetím snímku má 63 kg… a vypadá a cítí se jednoznačně nejlíp.

Instagram/Thisisinsider.com

Wells vysvětlila, že osm týdnů po porodu, kdy vážila 65 kg, začala s tréninkovým programem Bikini Body Guide a rozhodla se, že jejím cílem bude shodit 10 kg. To, že později opět začala přibírat, jí však ani trochu nevadí – přestože by kvůli tomu byla ještě nedávno pěkně naštvaná.

Instagram/Thisisinsider.com

„Podle mého starého já a vadných norem bych byla neúspěšná. Díkybohu jsem se ale konečně naučila měřit svůj pokrok věcmi, na kterých skutečně záleží – silou, zručností, vytrvalostí, zdravím a štěstím,“ napsala a dodala:

„Sice jsem přibrala, ale nikdy jsem neměla víc svalů a méně tělesného tuku než teď. A nikdy jsem se ve své vlastní kůži necítila pohodlněji.“

Zdroj: INSIDER

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články