Gwyneth Paltrow prodává svíčku, která prý voní jako její intimní partie. Dali byste za ni 1700 korun?

24. ledna 2020
Instagram.com/gwynethpaltrow
Instagram.com/gwynethpaltrow

Lidé, kteří podnikají, jsou často schopni vymyslet všelijaké nápady, jen aby se jejich byznys rozjel. To sice není případ slavné americké herečky Gwyneth Paltrow, která o peníze nemá nouzi, přesto přišla na trh s hodně originálním a netradičním výrobkem – svíčkou, která prý voní jako její vagína.

Sedmačtyřicetiletá herečka a zpěvačka má svůj lifestylový web, na kterém prodává úplně všechno, co ji napadne. Ovšem svým novým produktem Gwyneth všem doslova vyrazila dech. V jejím e-shopu se totiž objevila svíčka, která dostala hodně kontroverzní název – This Smells Like My Vagina (toto voní jako má vagína), která obsahuje směs vůní pelargonie, bergamotu, cedru, damaškové růže a semen proskurníku pižmového.

Svíčka za 1700 korun

Zajímá vás, jak svíčka svůj šokující název dostala? Vzniklo to náhodou a na začátku mělo jít pouze o vtip mezi parfumérem Douglasem Littlem a Gwyneth Paltrow, po jejímž boku se dříve objevili třeba Brad Pitt nebo Ben Affleck. Rodačce z Los Angeles totiž během přípravy svíčky přišlo, že voní úplně stejně jako její vagína a senzace byla na světě.

Svíčka se na Gwynethiném webu prodávala za 75 dolarů, tedy zhruba za 1700 korun, a fanoušci ji rychle vykoupili. Je vidět, že držitelka Oscara za nejlepší ženský výkon za hlavní roli ve filmu Zamilovaný Shakespeare se toho zkrátka nebojí – vždyť před Vánocemi na sociálních sítích ukazovala i svůj oblíbený vibrátor.

Převratná svíčka

Uvedení svíčky na trh rozpoutalo velkou diskuzi a svůj komentář přidala i samotná Gwyneth. „Myslím, že mnoho z nás žen vyrůstalo s tím, že okolo svého těla cítily nějakou hanbu. Takže toto je trochu převratná svíčka pro nás všechny,“ řekla. Co si ale asi o této vůni myslí její manžel a známý producent Brad Falchuk?

NA FOTOGRAFIE GWYNETH PALTROW SE PODÍVEJTE DO NAŠÍ GALERIE:

Zavří­t reklamu