Fit a krásnátestovánísoutěže

Jeho znamení prozradí, jaký je v posteli: Velký milostný horoskop

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Zakoukala jste se do muže ve znamení Berana? Pokud se mu dostanete pod kůži, čekejte nekonečnou zábavu, ale i lehkomyslné bezmyšlenkovité jednání. Hledáte-li tedy pevný bezpečný svazek, běžte od něj raději dále. V sexu je ovšem jednička, vytrvalý, dominantní a vášnivý! Jeho erotogenní zónou je hlava.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milujete muže ve znamení Býka? Jistě vás potěší jeho romantická duše, upravenost a odhodlání vás získat. Muž Býk je praktická povaha, proto se s ním budete cítit v bezpečí. V posteli je spíše klidný, zato vytrvalý a nepotrpí si na žádné rychlé něžnosti. Laskejte ho na krku a ramenou.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Hodně štěstí a vzhůru do boje. I když tohoto vášnivého originálního muže Blížence získáte, nikdy nebude zcela váš. Je to světák. Tento chlap vám skvěle poslouží k nezávaznému žhavému flirtu, ale těžko se usadí. Miluje sex a milostné hrátky, je vnímavý a naplněný fantazií. Hlaďte ho po pažích a rukou, tak to má nejraději.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Muž ve znamení Raka je rozvážný a dlouho vás bude pozorovat. Snad nikdy se zcela neodhalí. Pokud vám připadá příliš zadumaný, věřte, že je pravý sukničkář. Zbožňuje svádění a laskání. Při postelových hrátkách je smyslný a dychtivý po rozkoši. Jeho erotogenními místy jsou hrudník a prsa.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Máte se na co těšit. Jeho emoce, vášeň a touha jsou nepopsatelné. Muž Lev potřebuje dominantní ženu, která by jej v mnohém předčila a uspokojila. Není zvědavý na sexy hračky, ale na pěkné dlouhotrvající milostné hrátky. Zbožňuje laskání uší, vískání ve vlasech a hlazení na vnitřní straně stehen. Prahne po milování kdekoli a kdykoli.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Zdráháte se oslovit muže ve znamení Panny? Je plný komplimentů, dokáže pochválit i urazit. Možná se vám zdá, že se s vámi nechce milovat, je to tak, na sex musí mít chuť. Prahne po svádění, jemných dotecích na břichu a je vytrvalý. Není velký vášnivec, ale celý milostný akt dokonale procítí. 

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Sháníte dokonalého vnímavého milence? Zaměřte se na muže ve znamení Vah. Je plný fantazie a rád experimentuje. Je plný erotických představ a dokáže je uskutečnit. Nestydí se za ně. Možná se vám bude zdát někdy sadistický, ale to vztahu prospěje. Klidně ho hlaďte od ledvin až k zadečku!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Našla jste milence naplněného extrémními potřebami sexu. Spolehněte se na nekonečné hrátky plné překvapení. Milování se nikdy nenabaží a dokáže být velmi výkonný. Muž ve znamení Štíra vyzařuje charismatické kouzlo. Také je majetnický a žárlivý, ale většinou mu nestačí jen jedna žena! Tady se zaměřte přímo na jeho mužskou chloubu!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Nepochybně zvídavý, tajemný a věrný, to je muž Střelec. Dalo by se říci, že neumí ženu pořádně ohromit. Ve flirtu mu hraje do noty smysl pro humor. Má v sobě vášeň, nesnáší nudu v posteli, má rád experimenty a líbání. Bývá ovšem nadměrně žárlivý!

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pokud si libujete v dobývání mužů, máte u Kozoroha příležitost. Vyžaduje dominantní partnerku, která se umí chovat. Na milování nespěchá, nemá rád románky na jednu noc. V sexu je vytrvalý, něžný, přirozený a naprosto oddaný. Je věrným partnerem, který ocení laskání v podpaží a na kolenou.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Hledáte milence, který se vám otevře jako kniha a vydá ze sebe maximum? Vsaďte na muže Vodnáře. Je spontánní, hravý, experimentuje a zbožňuje erotické masáže kolenou, lýtek a kotníků. Potěšíte ho neobvyklým sexem v dráždivém stylu. Při milování oceníte jeho představivost. Má sklony k nevěře.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Tak to je kapitola sama o sobě. Muž Ryba prahne po ženách, a to v množném čísle. Vyžaduje věrnost a úctu. Je dominantní. I když se může zdát konzervativní, není tomu tak. Překvapíte ho něčím zvráceným, ale nepřehánějte to! Jeho cílovými zónami jsou chodidla a nohy. Má rád zajímavé polohy a dokáže svou vášeň intenzivně prožívat. 

Jací slavní muži se narodili v jednotlivých znameních, se dočtete v galerii. 

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz

Další články

Zavří­t reklamu