Fit a krásnátestovánísoutěže

Horoskop prozradí, ve které pracovní době jste nejvýkonnější!

Zdroj:Archiv

+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Jste ráno v práci bez energie? Astrologie dokáže určit, ve které době jste pracovně nejvýkonnější a kdy vám půjde práce od ruky. Kdy pro vás práce nebude nutností a kdy bude naopak potěšením? To vše se dozvíte v našem speciálním horoskopu pracovní výkonnosti.

Barbara Lorenzová 24. července 2019

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou hbití a inspirativní v každou denní hodinu. Ale pozor, vaše ambice vás mohou oslepit. To ego! Obklopte se správnými kolegy, ale zůstaňte v přední linii. V kteroukoliv denní dobu budete vůdčí a svou práci dovedete k dokonalosti. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Spolehlivost a poctivost vám dávají silnou pracovní rovnováhu. Nejlépe se dokážete soustředit v poledne. Ovlivňuje vás hlavně konstelace Slunce. I v době, kdy je Slunce nejaktivnější, udržujete největší trpělivost, což vám pomáhá podávat ty nejlepší pracovní výkony. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, máte komplexní energii a je tedy těžké určit, kdy jste schopni být pracovně nejvýkonnější. Milujete rychle se měnící prostředí, dokážete pracovat se stresem a pohrdáte předvídatelností. Jste tak trochu narkomanem adrenalinu, ale ve finále vás dokáže uspokojit jakákoliv denní i noční pracovní doba. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Jste skvělí! Svou efektivitu práce dokážete zvyšovat s každou přibývající hodinou. Jste schopni vyřešit jakékoliv pracovní problémy a jste pozorní k detailům. Jste citliví v kontaktu se svými spolupracovníky. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, milujete být středem pozornosti. Milujete peníze, moc a to, jak vyděláváte. Ve skutečnosti nenávidíte, když vám někdo určuje, kdy máte pracovat. Jste výkonní, když sami chcete. Jste nepříčetní, když jsou finanční odměny dány někomu jinému než vám. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Jste pokorní a pečliví. Při svém pracovním výkonu se soustředíte na bezchybnost. Svůj největší pracovní výkon podáváte ráno a v dopoledních hodinách. Jste zastánci toho, že pracovat se má od brzkých ranních hodin. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46. 

Archiv

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, můžete být frustrováni tím, že jste nerozhodní. Nejšťastnější jste, když můžete pracovat v ústraní. Vaším cílem je většinou budování vztahů se svými spolupracovníky. Nejvíce aktivní býváte odpoledne. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, jste největší kariéristé. Nikdy neztrácíte čas. Jedete naplno v každou denní dobu. Je vám jedno, jestli je den nebo noc. Ve vaší pracovní výkonnosti vám hodně pomáhá, když se mezi prací odreagujete sportem. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, ke své pracovní výkonnosti potřebujete fungující a efektivní šéfy a skvělé týmové hráče. Problémy řešíte s humorem. Pracovně nejaktivnější jste v podvečer, ale dokážete fungovat i od ranního svítání. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pokud chcete pracovat co nejefektivněji, zeptejte se Kozoroha. Své praktické stránky vyjadřuje svou jedinečnou kreativitou a správným rozvržením pracovní doby. Nejlépe pracuje od rána do odpoledne. Večerní hodiny mu nesvědčí. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Jste nezávislí a je pro vás důležité, aby vaše práce byla náležitě odměňována. Ráno býváte zamračení, bez energie a nestabilní. Jste sovy, a tak se vaše pracovní schopnosti probouzí v nočních hodinách. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, jste potenciálně produktivní. Možná vás překvapuje dokonalost vašeho finálního výrobku. Pracovně nejvýkonnější jste v dopoledních hodinách a v pravé poledne. Později vaše pracovní aktivita klesá. V galerii čtěte, jaké povolání se k vám nejvíce hodí. A pokud chcete znát svou budoucnost, neváhejte se obrátit na naši skvělou astroložku Margaretu, která vám sestaví váš osobní horoskop. Stačí napsat SMS ve tvaru LFT14 a vaše datum narození na číslo 904 30 46.

Poskytovatel služeb: E.M.A. Europe s.r.o., P.O.Box 14, Praha 5, 11005, Materna, 1sms/46 Kč vč. DPH, www.ema.bz,www.platmobilem.cz.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu