TestováníSoutěže

V komedii Jeho fotr, to je lotr! hlavní hrdinové Barbra Streisand a Dustin Hoffman hrají Židy, kterými jsou i ve skutečnosti

V komedii Jeho fotr, to je lotr! hlavní hrdinové Barbra Streisand a Dustin Hoffman hrají Židy, kterými jsou i ve skutečnosti
Zdroj: Universal Pictures
+ 3 fotky+ 4 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Málokdy se stává, že dvojka je lepší než jednička. V případě americké komedie Jeho fotr, to je lotr! doplnili hvězdnou sestavu skvělí Dustin Hoffman a Barbra Streisandová, tudíž se o tom mluvit dá. Rodiče Grega Jebala vytvářejí humorný protipól ke konzervativním rodičům Pam, v čele se zaťatým Robertem De Nirem, který nedá své nové rodince nic zadarmo.

Petra Járková 13. prosince 2019

Greg (Ben Stiller) v minulém filmu Fotr je lotr sice způsobil v rodině své nastávající Pam Byrnesové (Teri Polo) pořádné vzrůšo a pěkných pár katastrof.

Seznámení rodičů

Ale zdá se, že i pro upjatého bývalého agenta CIA Jacka Byrnese (Robert De Niro) je vůle jeho dcery do značné míry posvátná. A nezanedbatelným je i fakt, že Greg a Pam se doopravdy milují. Aby mohla být svatba, musí však proběhnout ještě jeden důležitý akt. A sice seznámení rodičů obou snoubenců. To tvoří hlavní dějovou linku filmu Jeho fotr, to je lotr!

Cesta na Floridu

Pam s Gregem a Byrnesovými se vydávají v luxusním obytném voze Jacka Byrnese na cestu na Floridu, kde žijí Gregovi rodiče. Už samotná cesta je zábavná, protože Jack a Dina (Blythe Danner) necestují tak docela sami. Hlídají svého roztomilého vnoučka, malého Jacka, který je synem Pameliny sestry. Chlapeček, který se právě učí mluvit, přidá během filmu několik vtipných dětských scének.

Robert De Niro slaví narozeniny: Proč jeho příprava na role hraničí s posedlostí a jak mu říkají přátelé?
Mohlo by Vás zajímat:

Robert De Niro slaví narozeniny: Proč jeho příprava na role hraničí s posedlostí a jak mu říkají přátelé?

Protikladní rodiče

Příjezd na Floridu se nese ve znamení protikladů. Gregovi rodiče – Bernie (Dustin Hoffman) a Rozalin (Barbra Streisandová) Jebalovi jsou prostě naprosté protiklady k rodičům Byrnesovým. Bernie je právník v důchodu a bývalý hipík, který na své zahradě trénuje bojový tanec capoeiru. Gregova maminka Rozalin vede sexuální terapii pro seniory. Jsou uvolnění, barevní, milují svého syna a rodiče jeho nastávající přijmou velmi otevřeně. Jenže narazí na velmi, velmi konzervativní pár. A z toho vzejde spoustu výborné legrace! Jenže neohrozí to Gregovu a Pamelinu svatbu?

Židé i ve skutečnosti

Herci Barbra Streisand a Dustin Hoffman hrají ve filmu rodiče židovského původu a vtipné je, že ho oba mají i ve skutečnosti.

Jméno Focker

Během produkce se studio obávalo, že název Meet the Fockers by byl príliš vulgární, ale plánovaná změna na Meet the Fokkers by mohla narušit kontinuitu série. Asociace amerických filmařů nechtěla název Meet the Fockers povolit, pokud by filmaři nenašli rodinu se jménem Focker. Podařilo se.

NA SNÍMKY Z FILMU JEHO FOTR, TO JE LOTR! SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

REDAKČNÍ TIP: NA KOMEDIE JEHO FOTR, TO JE LOTR! SE PODÍVEJTE DNES VEČER OD 20:15 NA TV PRIMA

 

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články