Speciál: Hubněte s námiTestovánísoutěže

Košile je sexy jako nikdy předtím: o číslo větší. Jak ji stylově nosit?

Košile je sexy jako nikdy předtím: o číslo větší. Jak ji stylově nosit?
Zdroj: Instagram.com/trineswardrobe
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Přilehlým košilím zapnutým až k límečkům pomalu odzvonívá. Letošní jaro a léto bude úřadovat jejich protipól – volné košile s prodlouženými rukávy a povolenými akcenty. Propínací svršky snad nikdy nebyly více sexy. Jak je nosit? Máme pro vás 5 tipů, díky kterým znásobíte svůj sex-appeal.

Barbara Lorenzová 1. února 2016

1. Klučičí tajemství

Instagram.com/carolinedemaigret

Jak získat sexy unisexový vzhled, aniž by vás okolí podezíralo z krádeže partnerovy košile? Francouzská herečka Caroline de Maigret je tou pravou ženou pro rozdávání rad. Ne každý totiž vypadá jako femme fatale v košili, která vypadá, jako se v ní její nositelka právě vyválela v posteli.

Jejím tajemstvím je košile o číslo větší. Majitelce dodá přitažlivý, lehce klučičí vzhled, aniž by v ní vypadala pohuble nebo tak, jako by ji zdědila. Volte hedvábný kus zastrčený do kalhot. A vzadu jej vykasejte tak, abyste cítili volnost.

2. Prodloužené ruce

Instagram.com/lookdepernille

Vytahané rukávy bývají typické pro rozevláté pubertální období. Prodloužené známkou života na vysoké módní noze. Košile s rukávy do poloviny dlaní mohou vypadat mimořádně atraktivně, jak ukázala dánská blogerka Pernille Teisbael. Sehnat takový svršek ale může být pěkná fuška. Poohlédněte se po retro košili se zvonovými rukávy. Vrací se na výsluní, takže je v obchodě neminete.

3. Povolte uzdu!

Telegraph.co.uk

Letošní jaro a léto se ponese ve znamení tkaniček, provázků a mašlí všeho druhu. Jak tento nastupující trend vybrousit k dokonalosti? Mašli rozvažte. Jasně, na figuríně ji pravděpodobně měli svázanou. Vy jste ale o krok napřed, nebo ne?

4. Cibulová struktura

Telegraph.co.uk

Bez vrstev by si cibuli nikdo nedokázal představit stejně jako módu letošního jara! Základem jsou různé délky, rozmanité materiály a tlumené odstíny. Přehoďte přes svou dlouhou hedvábnou košili kratší tlustou pleteninu. Pro ještě uvolněnější styl na ni oblečte dlouhý kabát. Tento styl je trochu hippie – nenucený, šik a pohodlný. A jak předvedla Pařížanka na fotografii, zvonáče se definitivně znovu hlásí k příznakům módní horečky.

5. Komfortní svěrací kazajka

Instagram.com/trineswardrobe

Zavinout, utáhnout, povolit. Na módní scénu se dere tak trochu jiná svěrací kazajka – košile, kterou výkvět módního návrhářství dost možná „obšlehnul“ od Japonek a jejich tradičních zavinovacích šatů yukata. Tedy pouze střih. Na rozdíl od národního japonského kroje, který je často potištěn pestrobarevnými květy, bude Západ letos na jaře vyznávat jednobarevné plochy s důrazem na zavazování. K zavinovacímu svršku volte kalhoty ve stejném nebo podobném odstínu. Drobná mašle či tkanička na boku, popichující fantazii, si nárokuje veškerou pozornost.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články