Dům, ve kterém žil zpěvák Prince, je na prodej za 750 milionů. Pomaloval ho fialovými pruhy

Prince, album Controversy
Zdroj: Warner Music
Luxusní sídlo bylo postaveno v roce 1953.Rozlehlý dům stojí v Los Angeles v blízkosti Hollywood Hills.Původní majitel tohoto domu utekl do Mexika.Vy se však v domě rozhodně nudit nebudete.+ 10 fotek+ 11 fotek

Sháníte nové bydlení a jste ochotni si „trochu“ připlatit? Máme pro vás jedinečný tip. Na prodej je luxusní sídlo, které obýval například legendární zpěvák Prince. Postačí vám jediné – 30 milionů dolarů. Za ty na vás čeká nekonečný luxus a dům, ve kterém se nebudete nudit ani jednu minutu.

Kateřina Sobolová
Kateřina Sobolová 8. dubna 2020

Jak uvádí portál Homes.com, rozloha celého objektu, který kromě Prince obývala třeba Elizabeth Taylor, je více než 18 tisíc metrů čtverečních. Disponuje deseti ložnicemi a 13 koupelnami, novému majiteli pak bude k dispozici také tenisový kurt, kryté sportoviště, bazén s barem a jeskyní, ale i podvodní tunel, taneční sál, velká garáž, vinný sklep či luxusní pokoj pro hosty.

Luxusní vila Goldeneye, ve které tvořit Ian Fleming, autor ságy o Jamesi Bondovi (hraje ho Daniel Craig, se nachází na Jamajce. Pronajímá se prostřednictvím Airbnb.com za 6207 dolarů (téměř 160 tisíc korun) za noc.
Mohlo by Vás zajímat:

Bydlete jako James Bond. Podívejte se do luxusní vily, ve které se zrodil legendární agent 007

Místo, kde řádil Prince

Šestipodlažní dům, který byl postavený v roce 1953, se nachází v Los Angeles v blízkosti Hollywood Hills. Jeho původní majitel utekl v roce 1962 do Mexika a později se v něm vystřídala řada známých osobností.

Jednou z nich byl právě Prince, který v sídle pořádal spoustu akcí a vlastních koncertů. Jenže známý americký zpěvák, který v roce 2016 zemřel, také porušil nájemní smlouvu, když dům pomaloval fialovými pruhy a natáhl do něj fialový koberec.

Každá krása něco stojí

Celý objekt vyniká jedinečnou středomořskou architekturou a k jeho dominantám patří i tmavé podlahy z tvrdého dřeva. Všude okolo je hodně zeleně a sídlo nabízí spoustu báječných výhledů do okolí. Ovšem, jak se říká, každá krása něco stojí – v tomto případě zhruba 750 milionů korun.

VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKU TÍMTO SÍDLEM NAJDETE V GALERII:

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Otevřená zpověď dcery herečky Aleny Mihulové: Jsem vděčná, že jsem na holky, říká Karolína Kachyňová

Další články