Slavné celebrity a jejich fobie. Čeho se nejvíce bojí Hollywoodské star?

Jennifer trpí vždy, když má někam letětJohnny má špatnou zkušenost s klaunyDavid Beckham je prý až úzkostrivě čistotnýPro Umu Thurman bylo natáčení Killa Billa opravdovou zkouškou jejího herectví. Svůj strach zavřená v rakvi údajně nehrála+ 3 fotky+ 4 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

I Hollywoodské hvězdy jsou lidé, které když se říznou, teče krev. Jsou to lidi jako my. Mají své starosti a strasti a také strachy a fobie. Čeho se opravdu bojí tyto velké celebrity?

Lenka Šebestová
Lenka Šebestová 15. března 2018

Jenifer Aniston a její fobie z létání

Fobie z létání je pro herečku jakou Aniston je velkou potíží. Jako filmová star je totiž stále na cestách. Ať už jde o natáčení nějakého trháku, nebo o filmový festival. Její strach je tak moc velký, že je v letadle vždy skoro až paralyzovaná.

Johnny Depp se bojí klaunů

Což je docela paradox, protože zrovna Depp je ten typ herce, který většinou hraje podivíny a nenormální postavy. Slavný herec se klaunů údajně bojí už od svého útlého dětství a svůj strach nikdy překonat nedokázal

David Beckhem a jeho fobie z mikrobů

Není uklizenější dům než ten, který vlastní David Beckhem. Úklidem svého domova je totálně posedlý a vše desinfikuje. Jeho manželka Victoria (40) jednou řekla časopisu People: „Všechno se musí v domě shodovat. Pokud jsou tam tři plechovky dietní koly, raději jednu vyhodí pryč, než aby to bylo nevyrovnané.“

Některé lidi můžou vzrušovat živočichové, jako jsou například hlemýždi, nebo slimáci
Mohlo by Vás zajímat:

Nejšílenější úchylky světa. Neuvěříte, co všechno lidi vzrušuje

Klaustrofobická Uma Thurman

Uma Thurman, herečka známá z filmu Kill Bill má panický strach z uzavřeného prostoru. Její fobie využil režisér Quentin Tarantino ve druhém díle Kill Bill, kde nechal nebohou Umu zavřít do rakve. Strach a bezmoc nemusela herečka vůbec bát. Opravdu se totiž bála.

Matthew McConaughey a otáčivé dveře

Tento Oscarový režisér má hrůzu s otáčivých dveří. Do budovy, kde se tyto dveře nacházejí, údajně absolutně nevleze. Tato všední věc a podivná fobie v něm vyvolává opravdu nefalšovaný strach a úzkost.

Harrison Ford a jeho fobie z veřejných projevů

Zkušený herec, který natočil nemálo filmových hitů se opravdu překvapivě bojí mluvit na veřejnosti. Když má pronést například děkovnou řeč, složí ho tréma a má obrovský strach. Přiznal to, když přebíral v roce 2000 AFI Lifetime Achievement Award. Bohužel, tato věc k vrcholnému herectví prostě patří. Doufejme, že se se svým strachem, slavný herec, popere.

Keanu Reeves spí s rozsvícenou lampičkou

Herec Keanu Reeves, hvězda filmů Metrix, se bojí tmy. Začalo to, když byl dítě a dle jeho slov se ho tento strach drží stále. Dodnes usíná s rozsvícenou lampičkou.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články