Máte nové tetování? Tak se připravte na tyto dotěrné dotazy

Tetování láká zvědavce
Zdroj: pixabay
Tetování láká zvědavceA tobě nevadí, že to budeš mít na furt? Co potom, až zestárneš?Bolelo tě to?Má to pro tebe nějaký skrytý význam, nebo sis to nechal udělat jen tak? 

Nechali jste si udělat novou kérku a jdete se jí pochlubit mezi přátele? Tak pozor. Obdiv a pochvala kérky přijde až jako poslední. Možná vůbec. Pravděpodobně budete zasypáni těmito naprosto otravnými dotazy.

Redaktor
Redaktor 20. května 2018

A tobě nevadí, že to budeš mít na furt? Co potom, až zestárneš?

Než jste do tetovacího salónu vešli, jistě jste si vše o tetování zjistili. Například i to, že tetování je trvalé a nejde odstranit. Respektive teoreticky jde, ale je to velice bolestivé a stejně se ho nezbavíte úplně a napořád. Tudíž tedy nechápeme, proč se na to neustále někdo musí nutně ptát.

Bolelo tě to?

Další velice častá otázka. Ano, tetování bolí. Někoho hodně, jiného míň. Kařdý má svůj práh bolesti nastaven krapet někde jinde. U tetování se opravdu relaxovat nedá.

rozchod
Mohlo by Vás zajímat:

5 způsobů, jak citlivě ukončit vztah, když už víte, že nemá smysl

Má to pro tebe nějaký skrytý význam, nebo sis to nechal udělat jen tak? 

Nikdo si nedělá kérku jen tak. Vzhledem k tomu, že je to opravdu na celý život, chceme aby nám to něco připomínalo a něco vyjadřovalo. Kdo by si nechal tetovat na tělo něco jen tak z plezíru?

Jsi na drogách? Vypadáš jak z kriminálu

Ach, ty předsudky a škatulkování. Opravdu si většina lidí myslí, že když má někdo dredy, musí zákonitě ujíždět na drogách a když se náhodou nechá potetovat, určitě musel nějakou chvilku sedět v base? Tento problém má především starší generace našich babiček a dědečků. Občas i rodičů. Sedněte si tedy k nim a raději jim vše vysvětlete.

Kolik tě to stálo?

Kvalitní tetování nejsou zrovna nejlevnější. Jsou to už opravdu umělecká díla, to by měl vědět každý. Vždyť se jedná o ruční práci. A především… Co je komu do toho?

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články