Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Nejslavnější mimozemšťan světa přijede příští týden do Prahy

Nejslavnější mimozemšťan světa přijede příští týden do Prahy
Zdroj: Apocalypse-how.com
+ 1 fotka+ 2 fotky
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Zní to sice šíleně, ale je to pravda. Do hlavního města České republiky příští týden dorazí multidimenzionální bytost jménem Bashar, který je nejznámějším mimozemšťanem na světě.

Barbara Lorenzová 5. října 2016

Světovou proslulost získal díky tomu, že už 33 let s lidstvem komunikuje, a to prostřednictvím amerického filmového trikaře Darryla Anky. Bashar hodlá v Praze mimo jiné odhalit, kdy jeho civilizace lidstvo oficiálně zkontaktuje.

Místem jejich návštěvy bude Praha, kde nejprve v pátek 14. října v Lucerně na slavnostní premiéře představí svůj film First Contact, aby se o den později věnoval na Žofíně v rámci semináře svým fanouškům.

„Na tom, abych Bashara a Darryla dostal do Evropy a především do Prahy jsem pracoval několik let. To, že se mi teď podařilo, je pro mě neuvěřitelná věc. Sám jsem Basharovým fanouškem už přes dvacet let a jeho příběh je opravdu světovým unikátem,“ říká úspěšný český podnikatel Milan Friedrich, který je i světovým producentem filmu First Contact.

Podívejte se na trailer filmu First Contact:

„Bashar se stal nejslavnějším mimozemšťanem především proto, že se nikdy nikomu, včetně desítek vědců, nepodařilo Darryla Anku a Bashara skrze jejich poselství usvědčit ze lži. Všechny věci, které za těch 33 let sdělily lidstvu, do sebe dokonale zapadají. Navíc přední američtí neurologové přiznávají, že to, co se odehrává v Darrylově mozku během stavu, kdy přes něj promlouvá Bashar, nedokáže současná věda dost dobře vysvětlit,“ dodává Friedrich.

Poprvé v historii by pak měl Bashar poskytnout rozhovor vybraným českým médiím. Jinak s novináři vůbec nekomunikuje a svým fanouškům posílá poselství skrze svá videa a semináře.

Darryl Anka pracoval od sedmdesátých let jako tvůrce vizuálních a speciálních efektů na mnoha hollywoodských filmech, například na filmové sérii Star Trek a dalších filmových projektech (nejen) v sci-fi žánru (Já Robot, Iron Man, ale také například Piráti z Karibiku, Smrtonosná past). Ve své práci zpravidla využíval i poznatky, které získal při komunikaci s mimozemskou civilizací. Způsob, jakým s ním navázali mimozemšťané kontakt je zachycen a vysvětlen právě v jeho dokumentárním filmu First Contact. 

Youtube.com

Darryl Anka je dnes nejpopulárnějším a nejznámějším channelerem a pořádá semináře s Basharem pro statisíce zájemců. Jejich komunikace se stala předmětem řady vědeckých výzkumů. Žádný z vědců zatím nebyl schopen podat jiné vysvětlení k informacím, které poskytuje Bashar prostřednictvím Darryla Anky. I díky tomu je jejich postavení v celosvětové komunitě ufologů zcela unikátní.

Nejen příběh Bashara a Darryla Anky je pak obsahem filmu First Contact. V něm Bashar lidstvu poprvé uceleně představuje fungování vesmíru, historii své civilizace, ale také popisuje, jak a kdy dojde k prvnímu oficiálnímu kontaktu mimozemské civilizace s lidstvem. 

Pro své evropské fanoušky Bashar už natočil video, které můžete vidět zde. 

Lístky na filmovou premiéru snímku First Contact ve Velkém sále Lucerny na 14. října můžete objednávat na stránkách www.vstupenkov.cz. Vstupenky na Basharův seminář na Žofíně dne 15. října seženete na www.basharineurope.com/cz.

Zdroj: Tisková zpráva

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články