Speciál: Průvodce kvalitouSpeciál: Hubněte s námiTestování

Nikdo vám nevěří, že jste otec? Tak nasaďte pivní pupek!

Nikdo vám nevěří, že jste otec? Tak nasaďte pivní pupek!
Zdroj: Thedadbag.com
+ 9 fotek+ 10 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Londýnský designér Albert Pukies navrhl ledvinku s potiskem pivního pupku. Pokud ji muž zapne kolem pasu, vyroste mu typické taťkovské břicho. Říkáte si, že se svět už dočista zbláznil? Proč lidé jako Albert Pukies raději neinvestují svou energii do něčeho smysluplnějšího?

Barbara Lorenzová 10. října 2017

O tom, jaký celospolečenský prospěch „břišní ledvinka“ má, lze polemizovat. Ačkoliv ho sám autor nastínil v příspěvku na webu BoredPanda.

„Vytvořil jsem taťkovskou ledvinku, protože zoufale toužím po taťkovském těle, ale jsem si vědom zdravotních rizik s ním spojených. Řešení je docela jednoduché, ledvinka s potiskem řádného pivního pupku.“

Má falešný pupek potenciál dodat sebevědomí štíhlým, či spíše vychrtlým otcům, o jejichž rodičovské roli okolí pochybuje? To se teď nedozvíme – ledvinky se totiž ještě neprodávají. Designér momentálně hledá partnery, kteří by mu jeho projekt umožnili rozjet.

Instagram.com/swirls12

Ale i kdyby měl „vynález“ ledvinky s potiskem měkkého, chlupatého břicha jen pobavit, za to úsilí to jistě stojí. Smích se ostatně dosud považuje za jeden z nejlepších univerzálních léků.

Podaří-li se Pukiesovi sehnat sponzory, rád by uvedl na trh ledvinku hned v šestici provedeních. Každý muž si tak bude moct vybrat méně či více chlupatý pupek v odstínu své pokožky a na míru svých tělesných proporcí. Aby byl co nejautentičtější.

Nezapomeňme ale na pomyslnou třešničku bizarní ledvinky. Jak prohlásil sám autor, „teď si můžu nasadit taťkovský pupek, kdykoliv na to budu mít chuť. A dokonce do něj schovat své cennosti!“

Podívejte se, jak se takový pivní pupek nosí i v jakých variantách by měl být zanedlouho na trhu:

Zdroj: BoredPanda

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články