Ocet, káva, brambory, projímadlo. Těchto 11 hollywoodských celebrit šokuje svou péčí o pleť

Ocet, káva, brambory, projímadlo. Těchto 11 hollywoodských celebrit šokuje svou péčí o pleť

Server The Telegraph sesumíroval tajné beauty triky jedenácti hollywoodských celebrit. A my nestačíme zírat. Kdepak jsou ty luxusní přípravky na pleť, na něž padne polovina průměrné mzdy Čecha? Namísto toho slavné krásky sází na jablečný ocet, kávu, brambory... a projímadlo.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 12. 04. 2016 15:01

1. Naomi Watts (47 let)

Tajný beauty tip: tvářenka pod očima

Science-all.com

„Jednou mi maskér poradil, abych nosila tvářenku tak vysoko na lícních kostech, jak to jen jde,“ prozradila sedmačtyřicetiletá herečka Naomi Watts časopisu New Beauty. „Jako byste ji chtěli aplikovat skoro pod oči. Je to dobrý trik: budete vypadat lépe, a přesto přirozeně.“

***

2. Elle Macpherson (52 let), Jodie Kidd (37 let)

Tajný beauty tip: růžová himalájská sůl

CloserWeekly.com / Cnnpressroom.blogs.cnn.com

Růžová himalájská sůl do koupele není marketingovým tahem výrobců dětské kosmetiky. „Je to skryté tajemství,“ odhalila serveru The Telegraph modelka Jodie Kidd. Koupel v roztoku připraveném z této půvabné soli dodá vašemu zevnějšku šťávu, kterou jste měli naposledy ve dvaceti.

***

3. Jennifer Lawrence (25 let)

Tajný beauty tip: koupel v projímadlu

Unrealitytv.co.uk

Nechutné? No, pokud vás trápí nadýmání, neměli byste odvracet zrak. Herečka Jennifer Lawrence si dopřává tuto vodní lázeň vždy, než vstoupí na červený koberec. Prý tím předejde nadmutí.

***

4.  Scarlett Johansson (31 let)

Tajný beauty tip: jablečný ocet

RichestCelebritites.org

Příroda zažívá v kosmetice poslední roky boom. „Ke kořenům“ se navrací čím dále víc celebrit, herečku Scarlett Johansson nevyjímaje. Jak totiž prozradila britské mutaci časopisu Elle, svou tvář radši omývá v jablečném octu než v chemikáliích, které obsahují tradiční pleťové přípravky.

cedfa24c352300ff0b552674e33194e3

ced527b8fc87444b57fdb7989a0f0637

V rozhovoru pro The Telegraph minulý rok zase řekla, že se řídí osvědčenými pleťovými triky její matky. A ještě před první ranní kávou vypije horkou vodu s citronem. Vzhledem k její „miminkovské“ pleti na tom asi něco bude.

***

5. Catherine Zeta-Jones (46 let), Kim Kardashian (35 let)

Tajný beauty tip: arganový olej

Usmagazine.com / Acshowbiz.com

Možná si pamatujete ten poprask, který způsobila v roce 2014 televizní hvězdička Kim Kardashian, když svým příznivcům odhalila, že fandí arganovému oleji. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. Poptávka vystřelila směrem vzhůru a Maroko, jeden z ústředních výrobců, nařídil produkci arganového oleje zvýšit.

Kardashian ale není jedinou hollywoodskou osobností, která sází na protistárnoucí vlastnosti tohoto přípravku. Dříve v letošním roce se na chatu Mumsnet svěřila herečka Catherine Zeta-Jones, že svou tvář vždy před spánkem namáčí do arganového oleje. Je to prý její „top tip“ na to, jak udržet stárnutí na uzdě.

***

6. Halle Berry (49 let)

Tajný beauty tip: káva

Popsugar.com

Exfoliační účinky kávy se v poslední době šíří rychlostí blesku. Ten zasáhl i herečku Halle Berry, která s oblibou přenechává starost o svou pokožku koupelovým výrobkům s obsahem kávy. Šetrně a bez větší námahy odstraní odumřelé pleťové buňky. A žádný botox není třeba.

***

7. Miranda Kerr (32 let)

Tajný beauty tip: bezbarvý balzám na rty a šípkový olej

AllWideWallpapers.com

Bezbarvý balzám na rty šípkový olej – to jsou dvě kosmetické vychytávky, bez kterých by modelka Miranda Kerr nemohla žít. Na doporučení výrobců uvedené na etiketách ale kašle… Balzám podle ní totiž dokáže zázraky, pokud jej aplikujete kolem očí a na lícní kosti. Pozvedne jejich svěžest a propůjčí jim neodolatelný lesk. Šípkovým olejem se zase skvěle odlíčíte. Zbyde (jen) perfektně hydratovaná pleť.

***

8. Shakira (39 let)

Tajný beauty tip: vitamin E

JustJared.com

„Když se cítím dehydratovaná z letů, nanesu na svou pleť kapsle vitaminu E z lékárny,“ prozradila devětatřicetiletá zpěvačka Shakira. „Dodají vám zdravou barvu.“ Matka dvou dětí rovněž sahá po kapslích vitaminu C. Ty aplikuje před nanesením make-upu na obličej. Chrání tak svou pleť.

f158cb70ca18360741df8919742efef

f17680dbd1e02a3bc8e279df0af6a24

***

9. Lauren Conrad (30 let)

Tajný beauty tip: brambory

Realtor.com

A pak že se celebrity vyhýbají bramborovému škrobu! Televizní hvězda Lauren Conrad si ho nemůže vynachválit. „Po dni stráveném na slunci (a pravděpodobně pití [koktejlů] margarita), se druhý den ráno uvidíte s oteklýma očima. Abyste opuchlost zredukovali, nakrájejte na plátky několik vychlazených brambor, ponořte je na chvíli do vody a přiložte je na víčka na 15 minut,“ radí třicetiletá herečka. Babská rada k (ne)zaplacení!

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články