Odhalte tajemství 6 legendárních kouzel, která na nás zkoušel i David Copperfield

Mazané, že?
Zdroj: Brightside.me
Tajemství číslo 1: Žena přeťatá vedví.Tajemství číslo 2: Roztržená bankovka. Trik spočívá v tužce, kterou tvoří dvě části spojené magnetem.Tajemství číslo 3: Levitace. To, co na první pohled vypadá jako levitace, je ve skutečnosti důmyslné křesílko – skrz kápi se vine podpora, co připomíná stoličku.Tajemství číslo 4: Zmizení skleničky. Kouzelník má do šátku všitý drát, takže to vypadá, že sklenice je do poslední chvíle pod šátkem. Ještě než udělá pohyb nahoru a dolů, posune sklenici na místo, kde je tajný otvor.+ 2 fotky+ 3 fotky

Magické triky nejslavnějšího kouzelníka Davida Copperfielda diváka bez výjimky přikovala k zemi. Jako by mohl překračovat zákony fyziky. To, co vypadalo jako nadpřirozené schopnosti, byly ve skutečnosti ale jen velmi mazané triky. Zjistěte, jak kouzelníci z celého světa dnes a denně nachytávají svá publika.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová 07. 10. 2016 17:01

Tajemství číslo 1: Žena přeťatá vedví

Brightside.me

Pokud nechcete zažít zklamání z tohoto uhrančivého kouzla, nečtěte dál. Žena, kterou kouzelník přetne vedví, se v krychli pouze pokrčí – a do druhé hupsne její kolegyně!

Tajemství číslo 2: Roztržená bankovka

Brightside.me

Bankovka propíchnutá propiskou je evergreenem mezi magickými kouzly. Ostatně kdysi jím i zvedl obecenstvo ze židlí David Copperfield.

Trik spočívá v tužce, kterou tvoří dvě části spojené magnetem. Před „propíchnutím“ ji držte pod bankovkou. Udělejte rychlý manévr, aby nebylo poznat, že jste tužku rozdělili na dvě části a bankovku propíchněte. Současně pusťte druhou část pod bankovkou – obě části se díky magnetu spojí.

Tajemství číslo 3: Levitace

Brightside.me

Ani tito vznášející se mužíci v kápích nepopírají zákon gravitace. To, co na první pohled vypadá jako levitace, je ve skutečnosti důmyslné křesílko – skrz kápi se vine podpora, co připomíná stoličku.

Tajemství číslo 4: Zmizení skleničky

Brightside.me

Kouzelník přikryje sklenici šátkem, párkrát zatřepe ve vzduchu a sklenice je fuč. Jak mazané, když má do šátku všitý drát, takže to vypadá, že sklenice je do poslední chvíle pod šátkem. Ještě než udělá kouzelník pohyb nahoru a dolů, posune sklenici na místo, kde je tajný otvor.

Tajemství číslo 5: Tělo rozdělené na části

Brightside.me

Zdali bude tento trik úspěšný, nebo ne, závisí na pružnosti kouzelníkovy asistentky. Díky ní se může prohnout do takové pozice, že navenek vypadá, jako by se její tělo rozuteklo různými směry.

Tajemství číslo 6: Jacksonův předklon 45 stupňů od země

Giphy.com

Tato pozice Michaela Jacksona a jeho tanečníků ve videoklipu k písni Smooth Criminal je prostě boží. A nenáročná! Stačí pořádně procvičit nárty. A sehnat si šikovného obuvníka. Zpěvákův předklon totiž umožnilo efektivní zaháčkování bot za kolíček, kdy svá chodidla „zamkl“ do země. Ge-ni-ál-ní!

Zdroj: Bright Side

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články