Omlazující gin slibuje, že budete po něm vypadat jako ze škatulky

Tento nápoj má rovněž vyhladit celuitidu a ochránit proti slunci.
Zdroj: Warner Leisure Hotels / Konbini.com

Nemůžeme se rozhodnout, zda je vynález „omlazujícího“ ginu dobrý nebo špatný nápad. Jmenuje se Anti-aGin a slibuje, že po jeho konzumaci budete vypadat jako ze škatulky, píše server Konbini.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová22. 04. 2016 18:17

To proto, že je destilován spolu s vstřebatelným kolagenem (zajišťuje pružnost pokožky) a omlazujícími rostlinami jako zelený čaj, vilín, kopřiva nebo pupečník asijský.

To ale není všechno. Tento nápoj by měl postupně „vyžehlit“ celuitidu. A ochránit proti škodlivým slunečním paprskům.

Giphy.com

Anti-aGin je prvním alkoholem, který slibuje, že s jeho konzumací omládnete. Přitom dřívější studie potvrdily devastující účinky alkoholu na tělo.

Pokud si z nás výrobci nestřílí, získají alkoholici s omlazujícím ginem mimikry, které jim doposud chyběly. Mnozí z nich se totiž prozrazují už sešlým vzhledem.

Zda je ale výrobek společnosti Bompas & Parr prospěšný či méně škodlivý pro zbytek těla, zdroj neuvádí. Ani to, zda mají výrobci připravenou krizovou komunikaci v případě, že po masivním odbytu tohoto drinku naroste počet alkoholiků…

Ať už se vám „léčba alkoholem“ zamlouvá, nebo ne, nadšení a vášně možná rychle opadnou po zjištění ceny zázračného ginu. „Sedmička“ vyjde zájemce v přepočtu na 1 225 korun.

Čeho ženy na konci života nejvíce litují? Inspirujte se: 

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články