Fit a krásnátestovánísoutěže

Sestřelené letadlo v Íránu mu vzalo manželku i dceru. Milující otec poslal do světa dojemná slova i video malé pianistky

Thumbnail # Sestřelené letadlo v Íránu mu vzalo manželku i dceru. Milující otec poslal do světa dojemná slova i video malé pianistky

Zdroj:Repro Youtube,com/ CBC News

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Člověk nikdy neví, kdy se s rodinou loučí naposledy. Stačí jedna cesta, jeden let, a najednou přijdete o to nejcennější, co ve vašem životě máte. Devítiletá nadaná klavíristka Reera a její máma Parisa Eghbalian byly cestujícími v letadle, které minulou středu sestřelili v Íránu. Jejich táta a manžel Hamed Esmaeilion se teď s veřejností dojemně podělil o své pocity.

Kateřina Sobolová 15. ledna 2020

Kanaďan Hamed Esmaeilion, který v jeden den přišel o ženu i dceru, poslal své dceři do nebe dojemnou vzpomínku a na internet nahrál krásné video, na kterém malá Reera hraje nádherně na klavír. „Ke hře na klavír jsem ji musel nutit každý den. Reero, musíš hrát třicet minut,“ zavzpomínal v rozhovoru pro CBC Toronto.

„Ne, tati, stačí jen 25 minut,“ odpovídala mu jeho dcera, která si na internetu našla, že devítileté děti mají hrát o pět minut kratší dobu, než tvrdil její otec.

Není to fér

Hamed a jeho rodina žili v kanadském Richmond Hill v Ontariu. Reera a Parisa ale bohužel byly ve špatnou dobu na špatném místě a nasedly do letadla, které bylo sestřeleno v Íránu. Na palubě bylo 176 cestujících a nikdo z nich tuto tragédii nepřežil.

„Měli jsme velmi dobrý život a nebylo fér, co se jim stalo. Už je nemůžu přivést zpět. Byli to jen obyčejní lidé, kteří měli běžná přání a obyčejné naděje,“ říkal dojemně otec Hamed.

Smutnou zprávu musel zavolat i do školy, kterou navštěvovala jeho dcera Reera. „Obvykle volám, když je ve škole nepřítomná, ale teď jsem jim řekl, že už bude chybět navždy,“ uvedl smutně.

Thumbnail # Hrdinové z Austrálie. Dva bratranci ve svém autě zachránili okolo dvaceti koalů
Mohlo by Vás zajímat:

Hrdinové z Austrálie. Dva bratranci ve svém autě zachránili okolo dvaceti koalů

Byla nejlepší v historii

Hamed Esmaeilion potkal manželku Parisu na univerzitě v Íránu a poté společně provozovali zubní ordinaci v Kanadě. „Byla to nádherná žena,“ vzpomíná.

Jeho dcera zase byla nadanou sportovkyní, hrála fotbal a i přes nízký věk už ovládala tři jazyky – angličtinu, francouzštinu a perštinu. „Byla úžasná. Nejlepší v historii,“ dodal Hamed.

Teď už mu bohužel zůstanou jen vzpomínky na dvě úžasné ženy, které se navždy vryly do jeho srdce.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu