Soulad technologie a přírody. Nová sluchátka Huawei FreeBuds 4i se inspirovala oblázky z islandských pláží

Soulad technologie a přírody. Nová sluchátka Huawei FreeBuds 4i se inspirovala oblázky z islandských pláží

Inspirace přírodou je v inovativní technologii čím dál patrnější. Řada tvůrců spojuje neotřelými nápady dva na první pohled neslučitelné světy. Sluchátka Huawei FreeBuds 4i jsou toho přímým důkazem. Prozkoumejte jejich originální design, který se nechal inspirovat černým pískem a oblázky z pláží na Islandu. Kromě toho nabízejí kvalitní zvuk, dlouhou výdrž baterie nebo rušení okolního hluku (ANC) za fantastickou cenu.

Komerční sdělení
Komerční sdělení 19. dubna 2021

Kvůli vysokému tempu každodenního životního stylu a pobytu v hustě osídlených městech stále více dychtíme po zpomalení a kontaktu s přírodou. Procházka v parku, víkendový výlet mimo město nebo přírodní kosmetika – existuje mnoho způsobů, jak se propojit s přírodou. To se promítá také do produktů každodenního užití, jako je oblečení z přírodních látek nebo ekologická zařízení. Jedním z nich jsou i Huawei FreeBuds 4i.

Přibližte se k přírodě společně s Huawei a zjistěte, jak se inovativní technologie promítají do ekologických řešení!

Soulad technologie a přírody. Nová sluchátka Huawei FreeBuds 4i se inspirovala oblázky z islandských plážíHuawei

Dotkněte se přírody

Při zapojování přírodních prvků do svého každodenního života můžete začít drobnostmi, kterými protknete váš domov zeleným nádechem. Oblíbená rostlina Sansevieria pro čištění vzduchu, bambusové rohože na stole nebo recyklovaný patchworkový přehoz na posteli jsou jen příklady nápadů na funkční eko doplňky.

Stejné je to i s technickým příslušenstvím. Stále více spotřebičů je navrženo tak, aby bylo v rovnováze s přírodou, jako například čističe vzduchu nebo aromaterapeutické difuzory. Kombinace hezkého a zároveň ekologického designu je trendem, který pomáhá sblížení člověka s přírodou.

Nové Huawei FreeBuds 4i jsou také dobrým příkladem této filozofie. S přírodou je spojuje design inspirovaný černými vulkanickými kameny islandských pláží, které po tisíciletí omývá moře. Sluchátka jsou navržena tak, aby byla jednoduchá a čistá jako samotná příroda, přičemž každý centimetr by vypracovaný s jemností a respektem. Jejich oválné a kompaktní nabíjecí pouzdro je zepředu hedvábně hladké, zatímco zploštělá záda umožňují snadné položení na rovný povrch.

Soulad technologie a přírody. Nová sluchátka Huawei FreeBuds 4i se inspirovala oblázky z islandských plážíHuawei

Dosáhněte vnitřního klidu

Navzdory shonu moderní doby si dnes lidé musí umět najít chvíli klidu. Ale možná jste si také všimli, že to není tak snadný úkol. Dosažení vnitřního klidu je totiž v první řadě samostudium. Při jeho realizaci často navštěvujeme méně lidnaté oblasti mimo město, jelikož toužíme po blízkosti přírody a její čistotě. Uklidňující efekt může mít výlet na kole podél řeky nebo dlouhá procházka lesem. A pokud zůstanete doma, může být dobrým způsobem i poslech zvuků přírody nebo playlistu s vaší oblíbenou hudbou.

Bez ohledu na to, se kterými rytmy relaxujete nejradši, vás Huawei FreeBuds 4i podpoří v jakékoliv situaci. Díky velkokapacitní baterii vám přináší 10 hodin nepřetržitého přehrávání hudby nebo 6,5 hodiny hlasového hovoru. Jejich špičková technologie rychlého nabíjení navíc poskytuje další 4 hodiny poslechu po pouhých 10 minutách nabíjení, takže se nemusíte starat o úroveň nabití baterie, když jste na dlouhé hodiny venku.

Relaxujte v rytmu přírody

Jak se každý den uklidnit a žít v souladu s přírodou? Skvělým řešením je jóga! Jak se již v praxi osvědčilo, je to skvělý lék na každodenní stres i cesta k budování fyzické kondice. Zároveň jde o způsob relaxace a dosažení perfektního soustředění. Jóga i meditace se rovněž doporučují jako ideální způsob na potlačení negativních emocí spojených s pandemií. Dalším plusem je, že jógu lze snadno provádět za jakýchkoli podmínek – venku, během organizovaných kurzů nebo jednoduše doma. A protože mladí lidé věnují mnohem větší pozornost svému fyzickému i duševnímu zdraví, popularita jógy stále roste.

Stejně tak se dá dobře starat o svou duševní pohodu s novými sluchátky Huawei FreeBuds 4i, která používají vestavěné akustické komponenty a algoritmy pro generování obrácených zvukových vln. Tato technologie umožňuje aktivně rušit okolní šumy a dosáhnout tak pohlcujícího zvukového zážitku všude tam, kde se potřebujete koncentrovat. Kromě toho Huawei FreeBuds 4i přichází s režimem Awareness, který vám umožní vnímat dění kolem sebe.

Soulad technologie a přírody. Nová sluchátka Huawei FreeBuds 4i se inspirovala oblázky z islandských plážíHuawei

Rovnováha na dosah ruky

K dosažení vnitřní rovnováhy vám mohou pomoci vhodná technologická řešení. S novými Huawei FreeBuds 4i se můžete spolehnout na to, že bude vše fungovat snadno a přirozeně. Sluchátka se lehce připojí ke všem smartphonům a poskytují každému uživateli dokonalý zvukový zážitek. Nejen FreeBuds 4i, ale také Huawei FreeBuds Pro, FreeBuds 3 nebo FreeBuds 3i jsou kompatibilní se všemi operačními systémy včetně iOS a Android.

Co si pustit do sluchátek?

Trh s aplikacemi Huawei AppGallery nabízí řadu populárních hudebních služeb, v jejichž archivu si vybere každý – Tidal, Deezer nebo SoundHound si zamilovali uživatelé po celém světě. A pokud zrovna nevíte, na co máte náladu, nechte se inspirovat rádiem! České aplikace Youradio, Evropa 2, Frekvence 1, Radio Kiss, Radio beat, Express FM nebo Classic Praha nabízí širokou škálu všech hudebních vkusů.

Sluchátka HUAWEI FreeBuds 4i jsou k dostání od 6. 4. do 2. 5. za exkluzivní cenu 1799 Kč na Alza.cz, v e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz), v HUAWEI EXPERIENCE STORE na Chodově a v obchodním centru Quadrio. Od 3. 5. budou FreeBuds 4i k dostání už za běžnou cenu 1999 Kč u všech obvyklých distributorů.

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Simona Krainová (50) nejen o kariéře v Paříži: V dětství do mě rvali rybí tuk a jezdila jsem do vykrmovacích táborů

Další články