Stovky fanoušků jógy a fitness obsadily o víkendu pražský klub Sasazu

O nultý ročník Reebok Fitness Sensation byl velký zájem, proto se bude opakovat i příští rok.
Zdroj: Facebook.com/fitnesssensation

Populární pražský klub Sasazu tentokrát hostil netradiční návštěvníky. Na nevšední party Reebok Fitness Sensation se sjelo několik stovek sportovně založených nadšenců, kteří v pátek (24. června) a v sobotu (25. června) prožívali na vlastní kůži doslova fitness a yoga maraton.

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová01. 07. 2016 08:02

Organizátoři (agentura JAD Productions) tuto událost zhodnotili za velice povedenou a nad jejich očekávání. Lektoři, kteří na místě vystupovali, patří mezi elitu v oboru, což způsobilo, že se našli jedinci, kteří sportovali doslova od pátku až do sobotní noci.

Pátek patřil všem, kdo si oblíbil energické a kardio cvičení ve skupině. V rámci sekce Party Fitness Hard se na pódiu objevily lektorské hvězdy, jako například Andreé Reinders, Kristin Andersson, Szymon Wesolowski, Filip Kulštrunk nebo Ria Hrušovská. Na závěr dne si spolu návštěvníci rozdali battle coby překvapení večera.

Facebook.com/fitnesssensation

Druhý „jógový den“ odstartovala dvojice lektorek Veronika Carmanová a Katarína Mikulandová programem Yoga Sensation. Následovala lekce Patricie Thielemannové, německé jógové hvězdy, ovšem velký úspěch sklidila balijská jógová lektorka Sana Yogini, která na ostrově vyučuje samotné předcvičující. Do své choreografie zařadila i tanec nebo zpěv, čímž si publikum získala.

„Tohle je opravdu zábavná akce! Mám tady skvělé studenty, kteří se umí bavit. Někteří už jsou unavení, jde to na nich vidět, ale skvělé je, že nepřestávají cvičit, ještě se u toho usmívají, prostě se do toho snaží dát maximum,” svěřila se s pocity z unikátní sportovní akce.

Facebook.com/fitnesssensation

Během odpoledního bloku se mezi sebou vystřídali Jakub Šamberger, Kateřina Bílková, Švédka Kristin Anderson, Zuzana Klingrová i Václav Krejčík. Na otázku, jak se právě jemu cvičilo na letošním Reebok Fitness Sensation, odpověděl: „Myslím si, že to bylo velice zajímavé díky onomu prostoru, bylo to domáčtější, bylo k lidem blíž. Působilo to jako velice intimně, jinak a nevšedně. Na lekci jsem se vůbec nepřipravoval, byla to cílená improvizace.“

Celým programem prováděla moderátorská dvojice Hanka Mašlíková a Tomáš Touha. Jednalo se o nultý ročník, který už teď dokázal, že příští rok se Reebok Fitness Sensation bude opakovat. 

Milujete fitness? Tyto žhavé pomůcky by vám neměly chybět:

Zdroj: Tisková zpráva

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články