Jógová party nebo cvičení za doprovodu živé hudby. Tento pražský fitness festival je největší ve střední Evropě a vypukne už v pátek

Kromě CrossFitu nebo jógy nabídne Reebok Fitness Sensation i tanec s profesionály.
Zdroj: Tisková zpráva

Cvičení, které je opravdovým zážitkem – to slibují organizátoři unikátní akce Reebok Fitness Sensation, kterou bude žít pražský klub Sasazu již tento pátek a sobotu. Na programu bude jógová party nebo cvičení za doprovodu živé hudby. A to vše v režii českých a světových lektorských špiček!

Barbara Lorenzová
Barbara Lorenzová22. 06. 2016 09:36

V holešovickém klubu představí respektovaní trenéři fitnessu, CrossFitu, MMA, jógy a tance aktuální trendy ve světovém fitness způsobem, na jaký dlouho nezapomenete. A svým profesionálním a zábavným přístupem vás nadchnou i tehdy, pokud jste cvičení doposud příliš neholdovali. 

Třeba v pátek (24. června) si můžete v rámci programu Fitness Party Hard vyzkoušet širokou paletu cvičení Les Mills, které je aktuálně největším světovým fitness hitem. Největším testem fyzičky budou tréninky zápasníků MMA nejprestižnější světové soutěže UFC.

Vyplatí se ale počkat až do konce, i když tento tvrdý sport není pro vás. Na programu je speciální překvapení. A vzhledem k „nabušenosti“ akce nelze očekávat nic než něco, co vzbudí euforii.

Facebook.com/fitnesssensation.cz

To sobotní (25. června) část s názvem Reebok Yoga Sensation je určená zejména milovníkům jógy, ale i hudby. Vedle nejlepších lektorů je bude při cvičení doprovázet živá hudba. Dle čísel jde skutečně o něco neopakovatelného – loňskou Reebok Yoga Sensation navštívilo v O2 areně přes 2 400 lidí!

Od 9:00 do 17:00 povedou lekce přední instruktoři jógy: Kristin Andersson, Patricia Thielemann nebo Zuzana Klingrová. Překvapení sobotního programu bude hmotného charakteru – jako dárek dostane každý jogamatku zdarma. 

Po celodenní józe se dveře Sasazu na chvilku zavřou a znovu se otevřou ve 20:00, kdy startuje další, pro Česko netradiční formát Yoga Party Night. Zkombinuje DJ’s, taneční párty, živou hudbu, tanec, cvičení i meditaci. Taková afterparty tady snad ještě nebyla.

Facebook.com/fitnesssensation.cz

Po celou sobotu bude také otevřena venkovní Reebok Free Gym, kde si mohou zacvičit začátečníci i pokročilí fitness nadšenci. V plánu jsou speciální tréninky, které povede např. Zdeněk Weig, průkopník CrossFitu v České republice, nebo slavný americký trenér Joey Scafidi. Nebudou ale chybět ani taneční, fitness nebo funkční tréninky.

Akci pořádá JAD Productions a moderuje ji Tomáš Touha, který spolu s Hankou Mašlíkovou provede návštěvníky celou touto fitness senzací. 

Polský trenér Szymon Weselowski vzkazuje na svém zvacím videu: „Buď tam, buď statečný a pojď s námi porušit pár pravidel!” Na oficiální facebookové stránce Reebok Fitness Sensation můžete vidět nejen tyto videopozvánky od slavných lektorů, ale také všechny důležité informace a aktuality, včetně kompletního programu celé akce. Takže v pátek v Sasazu!

Přečtěte si také:

Zdroj: Tisková zpráva

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Nástupkyně Dády Patrasové o vztazích: Klukům jsem se nelíbila, nosila jsem krunýř, říká Karolina Neuvirthová Gudasová

Související články

Další články