Fit a krásnátestovánísoutěže

Světový den her: Svátek, který je ve světě velmi oblíbený, si u nás ještě hledá své fanoušky

Zdroj:Jagermeister

+ 6 fotek+ 7 fotek

Mezinárodní den her letos připadá na dny od 3. do 9. listopadu. Akce, která v naší republice zatím hledá renomé, je v ostatních zemích světa velmi populární. Proto je možná škoda ji v našich končinách opomenout.

Petra Járková 7. listopadu 2019

Knihovny plné her

Hráči ve Spojených státech amerických, Velké Británii, Itálii nebo Norsku už ji vyhlíží. Knihovny po celém světě otvírají své prostory pro společné hraní deskových, ale i počítačových či konzolových her.

Posun her

Skateboardista Honza Bašný a DJ Akvamen se nedávno sešli, aby vyzkoušeli, kam se současný trend hraní her na konzolích posunul od doby, kdy oni sami trávili noci u monitorů počítače nebo televize.

Thumbnail # Animovaný film Zataženo, občas trakaře: Vydělal spoustu peněz, na jeho základě vznikly počítačové hry
Mohlo by Vás zajímat:

Animovaný film Zataženo, občas trakaře: Vydělal spoustu peněz, na jeho základě vznikly počítačové hry

Virtuální realita

Vyzkoušeli tak několik her na nejnovější konzoli XBox s virtuální realitou. Honza Bašný patří mezi důležitá jména na české skateboardové scéně. Často jej můžete vidět přímo v závodním poli nebo s mikrofonem u pusy, když moderuje skatové contesty po celé republice. To Akvamen patří mezi nejvytíženější urban music dje v naší republice. Jeho jméno figurovalo a figuruje na plakátech mnoha úspěšných parties i afterparties spojených se závody extrémních sportů.

Dny her

Pokud byste si taky chtěli zapařit některou z novinek a třeba se už přidat k mezinárodnímu dni her, koukněte na www.ulovxbox.cz, tam najdete veškeré informace o tom, jak si mezinárodní dny her užít.

NA POČÍTAČOVÉ HRY NAŠEHO MLÁDÍ SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Další články

Zavří­t reklamu