Fit a krásnátestovánísoutěže

Nejlepší kousky českých šperkařů: Podívejte se, co bude trendy v létě 2019

Zdroj:Kristýna Malovaná

+ 6 fotek+ 7 fotek
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Minimalistické šperky, které zdůrazňují rodinné či přátelské vazby a spojení dvou bytostí - takový je trend léta 2019 podle české šperkařky Kristýny Malované. Podívejte se na nejnovější kolekce šperků, které jsou vhodné i pro svatební příležitosti.

Petra Járková 18. června 2019

Úspěšná česká šperkařka Kristýna Malovaná představuje nové trendy v podobě svých dvou aktuálních kolekcí. První akcentuje rodinné či přátelské vazby jednotlivce, propojení dvou lidských bytostí – bez „papírů“ i to svatební. Druhá kolekce vznikla prý jednoduše proto, aby v lidech vzbuzovala radost.

Prsteny, náhrdelníky či náramky, které naleznete v kolekci On a Ona, mají za cíl být v harmonickém souladu a zároveň se trochu lišit. Tak jako se liší a zároveň k sobě „ladí“ dvě osoby, které se mají rády a chovají k sobě úctu. Ať už jde o lásku mileneckou, či kamarádskou. Pokud někomu chcete dát najevo, že k sobě patříte a že vám na dotyčném záleží, jistě tuto kolekci oceníte. Je vhodná i jako volba pro snoubence.

„Ráda vytvářím symboly, které každý den nositeli připomenou, že nejsou sami. V současné chvíli jsem nejvíce vytížená snubními prsteny na míru. To mě těší, protože moje díla jsou součástí krásné životní události a jako originály jí dodávají na jedinečnosti, říká Kristýna Malovaná.

Thumbnail # Tipy na cestovní vychytávky: Jak ušetřit místo a stále ho mít dost na šminky?
Mohlo by Vás zajímat:

Tipy na cestovní vychytávky: Jak ušetřit místo a stále ho mít dost na šminky?

Druhou letní novinkou je kolekce Random. V ní rezonují zejména veselé tvary, vlnky, kopečky… V dotyčném, který výrobky z této kolekce bude nosit, mají probudit touhu po hře a radost ze života. Každý kus je originál, ruční výroba je samozřejmostí.

PODÍVEJTE SE NA ČESKÉ TRENDY A NEOTŘELÉ ŠPERKY V NAŠÍ GALERII:

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu