V čem chodí celebrity běhat: Inspirujte se jejich stylem

9. dubna 2019
Čsfd
Čsfd

Běhání patří na jaře k jednomu z nejoblíbenějších sportů. Můžete běhat sami nebo s kamarády, což je velké plus pro ty, co se nemohou ke cvičení dokopat bez povzbuzení. Při tomto přirozeném pohybu rozhýbete celé tělo, vyčistíte si hlavu a samozřejmě spálíte nějaké ty kalorie. Co si ale na běh obléct, abyste byli trendy jako celebrity, které propadly běhání?

Důraz klaďte na boty

Při běhání se váha celého těla přenáší na chodidla, proto je velmi důležitý výběr správné běžecké obuvi. Každá obuv je určena na něco jiného a mnoho lidí to ignoruje. Pro běžce jsou nejvhodnější běžecké boty, které jsou navrženy tak, aby tlumily nárazy chodidla o povrch a tím šetřily vaše klouby.

Stylové i praktické oblečení zároveň

Mezi běžci je stále populárnější přiléhavé oblečení, které skvěle vypadá, nebrání při pohybu a nezpůsobuje žádné tření navíc. Ženy většinou oblékají běžecké legíny a pro pány jsou k dispozici také kalhoty na běhání. Obě možnosti nabízejí střihy, které padnou každému, a hlavně vysokou funkčnost použitých materiálů.

Vsaďte na funkční triko

Důležité je nezanedbat ani další oblečení určené pro běh, zejména funkční trika, která jsou vyrobena z moderních materiálů, které dobře odvádějí pot.

Kdo z celebrit běhá a vypadá u toho skvěle?

Například manželka britského prince Williama Kate Middleton je sice oddaná zdravé stravě, ale miluje i běh, stejně jako zpěvačka a dvojnásobná maminka Alicia Keys. Také modelka Heidi Klum už mnohokrát přiznala, že postavu nemá zadarmo. Ráda běhá a chodí posilovat s kamarády.

Z českých krásek můžeme jmenovat třeba nejkrásnější ženu světa Taťánu Gregor nebo modelku a blogerku Jitku Nováčkovou. Na běh ale nedá dopustit ani herečka Lenka Vacvalová a ze starších ročníků třeba Zlata Adamovská.

Jak to některým dámám při sportu sluší, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Zavří­t reklamu