Vánoční Kameňák: Komedie plná prvoplánových vtipů, kde si zahrál i kuchtík Láďa Hruška

6. prosince 2019
TV Nova
TV Nova

Viděli jste Vánoční Kameňák? Naprosto nečekaně nebudete překvapeni ani formátem, ani dějovou linií, která je zasazena do předvánočního času. V pořadí již pátý Kameňák není oscarovým snímkem, ale rodinnou komedií, takže je asi stejně trapné očekávat, že jen díky režii F. A. Brabce se z něj stane vrcholné dílo české kinematografie.

Lidová komedie plná vtipů, která je obsazena oblíbenými herci a okořeněna zajímavými neherci, například kuchtíkem Láďou Hruškou, opět přichází v adventním čase na naše obrazovky.

Méně vulgarit

Vánoční atmosféra přinesla do v pořadí již pátého Kameňáku méně vulgarit, což mu jenom prospělo. Vše se točí kolem oblíbeného starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Chce postavit skokanský můstek na nedalekém Řípu, jenže občanští aktivisté se postaví proti.

Stálice série

Starostu ztvárňuje sympatický Václav Vydra, který je stálicí celé série. V dalších rolích se objeví například Dana Morávková, Václav Upír Krejčí, Martin Dejdar nebo Alice Bendová.

Kameňákov

Kameňák má své stálé diváky, a pokud mezi ně patříte a humor, který se odehrává v městečku Kameňákov, vás baví, tak není důvod nechat si ho letos ujít.

NA FOTKY Z VÁNOČNÍHO KAMEŇÁKU SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

REDAKČNÍ TIP: NA KOMEDII VÁNOČNÍ KAMEŇÁK SE PODÍVEJTE DNES OD 20:20 NA NOVĚ

Zavří­t reklamu