Ví váš muž, co vám doopravdy chybí? Nebojte se diktovat si vlastní trendy!

Ví váš muž, co vám doopravdy chybí? Nebojte se diktovat si vlastní trendy!
Zdroj: Volkswagen
Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Aby se s ním dobře parkovalo! Aby mělo velký kufr! Aby měl všemožné vychytávky, bez kterých snad už v dnešní době ani auto není autem. No a nebojme se to přiznat! Aby dobře vypadalo! Vyberte si nové auto tak, aby vám perfektně sedělo a splňovalo absolutně vše, co od něj čekáte! Protože na vymazlený vůz přece nemají monopol jen muži a vy nejlépe víte, co vám v autě chybí!

Speciální projekt
Speciální projekt 21. dubna 2022

Ať už kvůli práci trávíte za volantem hromady času nebo vůz používáte k vyloženě praktickým záležitostem, jako jsou nákupy, nezbytné vyřizování po městě či rozvážení dětí na kroužky, věřte, že nový Volkswagen Taigo je to pravé. Nabízí totiž právě to, co žena v dnešní uspěchané době potřebuje. Tohle první SUV kupé značky Volkswagen na sebe místo vás přebere spoustu práce a vy se nemusíte při řízení vůbec stresovat.

V autě nikdy nebudete sama!

Pamatujete ještě na doby, kdy nám za volantem zazvonil telefon a zvednout ho bylo nemožné, pokud jste nechtěly riskovat nehodu či pokutu? Taigo je plně digitální a vždy on-line. Takže už žádné zamotané kabely okolo řadící páky! Zrovna tak nabíjení probíhá bezdrátově. Technologicky je prostě Taigo na špici. Navíc za volantem nikdy nebudete osamělé, k ruce budete mít totiž partu asistentů.

Například Travel Assist dokonce umožňuje částečně automatizovanou jízdu, konkrétně pomáhá s řízením a brzděním v závislosti na profilu trasy a dokonce za vás sleduje dopravní předpisy. „Front Assist“ včetně funkce nouzového brzdění City hlídá nebezpečné situace před vámi. „Lane Assist“ vás podrží v tom správném jízdním pruhua „Side Assist“ za vás pohlídá prostor kolem vozu při předjíždění nebo odbočování. A adaptivní tempomat udržuje nastavenou rychlost s ohledem na provoz kolem vás.

Ví váš muž, co vám doopravdy chybí? Nebojte se diktovat si vlastní trendy!Volkswagen

A pozor! Přiznejte se, sedáte někdy za volant unavené a s obavami, jak jízdu zvládnete? I s tím vám může Taigo pomoci. Systém totiž umí rozpoznat, že jste zralá na odpočinek a dá vám to také patřičně najevo, a to akustickým signálem po dobu pěti sekund a vizuálním doporučením přestávky k odpočinku. No řekněte, pozná vaše auto, jak se cítíte a nabídne vám kávu?

Pohodlí a hoooodně místa

Život vám bezpochyby vylepší a usnadní i další vychytávka. Keyless, tedy bezklíčové odemykání a startování, kdy stačí mít klíč jen v kabelce a auto se samo odemkne ve chvíli, kdy se k němu přiblížíte, oceníme všechny. Protože kombinace – plné ruce – klíč od auta na dně nacpané kabelky – je vážně smrtelná.

Za povšimnutí stojí i chytrá světla IQ Light, která si Taigo „vypůjčilo“ od svých značkových sourozenců jako je třeba Touareg nebo Passat. Díky LED světlům v noci vidíte jako ve dne, ale přitom neoslňujete řidiče jedoucí proti vám. No a podsvícené kliky nejen dobře vypadají, ale hlavně jsou skvěle praktické ve tmě. Co je v dnešní době neméně důležité, je úsporná jízda a snížení dopadu na životní prostředí. Všechny přece potěší hospodárné motory s nízkými emisemi CO2…

Ví váš muž, co vám doopravdy chybí? Nebojte se diktovat si vlastní trendy!Volkswagen

Abychom se mohli soustředit na cestu, je třeba se v autě pohodlně usadit. Novinka od Volkswagenu tohle umožňuje na jedničku. Další předností Taiga je totiž vyšší poloha sedadel, díky kterým máte dobrý výhled z vozu. A že v kupé nebude místo na zadních sedačkách? Chyba, v Taigu rozhodně je a ještě nabídne opravdu prostorný kufr. „Nacpete“ do něj vše, co k práci nebo času s rodinou potřebujete.

Dopřejte si kapku extravagance…

Ví váš muž, co vám doopravdy chybí? Nebojte se diktovat si vlastní trendy!Volkswagen

Tenhle sportovní crossover se siluetou kupé si samozřejmě můžete vyladit podle svého a možnosti jsou opravdu nepřeberné. Protože přece i auto je naší vizitkou. Co třeba Roof Pack s černě lakovanou střechou, designový Black Style paket, LED podsvícení mezi světlomety? Rozmanitá nabídka designových prvků, barev a možností výbavy je samozřejmostí. Možná jste při výběru účesu, make-upu a oblečení lehce konzervativní, tak se odvažte alespoň při výběru auta!

Nyní už přesně víte, co byste ráda ve svém novém miláčkovi. A kolik to může stát? Třeba jen 5999 Kč měsíčně, když využijete akční nabídku Taigo CHYTŘE.

Cvičitelka Hanka Kynychová: Tři roky jsem žila s tyranem, bití mi přišlo normální

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články