Zahřívání je IN! Novému glo HYPER X2 nechybí styl ani výkon

Zahřívání je IN! Novému glo HYPER X2 nechybí styl ani výkon
Zdroj: BAT

S rostoucí oblibou nikotinových alternativ rostou také požadavky jejich uživatelů jak na funkcionalitu zařízení, tak na jejich design. Výrobce British American Tobacco patří k nejprogresivnějším inovátorům v této oblasti, a na český trh tak přichází s technologicky dosud nejvyspělejší variantou svého zařízení na zahřívání tabáku. Pod názvem glo HYPER X2 nabízí vylepšený design i nové technologie pro zvýšení komfortu při jeho užívání.

Redaktor
Redaktor 2. listopadu 2022

Nová X2 je vyvedena v sedmi nových monochromatických i dvoubarevných provedeních, má lehčí a kompaktnější tělo a na první pohled zaujme nápaditou a opticky výraznější jednotkou pro vkládání tabákových náplní. Ta je zároveň opatřena novým uzavíracím systémem – záklopkou, která eliminuje zanášení nečistot do zařízení ve chvíli, kdy není používáno.

Zahřívání je IN! Novému glo HYPER X2 nechybí styl ani výkonBAT

Hned vedle ní je pak umístěna ikonická glo kontrolka v podobě svítícího kruhu, která se sem přemístila z čelní části zařízení. Nově pak na boku zařízení přibylo tlačítku pro komfortnější aktivaci režimu Boost. Celkově nová verze glo působí výraznějším a odvážnějším vzhledem, aniž by však ztratila cokoliv ze své elegance a designové čistoty. Od října je dostupná výhradně dospělým uživatelům v síti trafik, kde je možné zakoupit vybrané 4 barevné varianty. Kompletní nabídku pak zájemci najdou v e-shopu shop.myglo.cz, kde bude novinka dostupná i v cenově výhodném balíčku. 

Škola líčení: Jak si správně upravit obočí? Vizážistka Diana vám ukáže, jak ho vytvarovat během pár minut

Další články