Vendula Pizingerová si splnila obrovský sen: Pozorovala v Africe východ slunce téměř z oblaků

Vendula Pizingerová žije naplno s hlavou v oblacích: V Africe si splnila svůj životní sen
Zdroj: Se souhlasem Venduly Pizingerové/koláž Lifee
Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová vyrazila až do afrického Maroka.Vendula Pizingerová v Maroku pózovala v plavkách.Vendula Pizingerová si v Maroku užila jízdu na velbloudovi.Největším zážitkem byl ovšem pro Vendulu Pizingerovou let horkovzdušným balónem.+ 4 fotky+ 5 fotek

Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová (52) si nedávno splnila dlouholetý sen, když v africkém Maroku vzlétla nad město v horkovzdušném balonu. Vendula si africké dobrodružství užila na sto procent, nevynechala ani jízdu na velbloudovi nebo opalování v plavkách. Ostatně, jak jí to na dovolené slušelo, se teď můžete sami podívat.

Veronika Nováková
Veronika Nováková 19. 06. 2024 12:00

Prezidentka Kapky naděje Vendula Pizingerová (52) užívá života plnými doušky a začátkem léta se rozhodla vyrazit až do daleké Afriky. "Maroko samozřejmě nabízí neskutečnou pestrost, barevnost, trhy a myslím si, že se sem vracím právě pro tu nezaměnitelnou atmosféru," vypráví v rozhovoru pro Extra. "V Maroku jsem již počtvrté. Krásná byla Essaouira, tam jsme letos nebyli, ale moc se mi líbila poušť. Skvělý byl ale i výlet balónem," pochvaluje si Vendula svůj největší zážitek.

Doporučené video: Vendula Pizingerová v talkshow LifeeTalk

Vendula Pizingerová si splnila životní sen

Pro Vendulu Pizingerovou, která procestovala kus světa, byl svět z ptačí perspektivy zatím velkou neznámou. Právě v africkém Maroku si ale vychutnala romantický východ slunce nad městem, které v brzkých ranních hodinách sálalo úplně jinou energií. "Tak tohle jsem si vždycky přála," pochvalovala si životní zážitek na svých sociálních sítích. V červeném horkovzdušném balónu navíc zapózovala s prudce elegantním šátkem od luxusní značky Dior, který byl k nevšednímu výletu vzduchem jako stvořený.

V plavkách na africkém sluníčku

Své fanoušky ostatně Vendula Pizingerová potěšila také slušivými fotografiemi v plavkách. Mimo jednodílných černých vynesla k moři také tmavě růžové u kterých si pochvalovala hlavně střih a materiál. "Teda, je to čím dál tím větší hoňka, aby mi plavky seděly, v těle i velikosti košíčku. Sem tam si troufnu na dvoudílný," pochlubila se fanouškům. Čas si našla také na slunění a opalování. "Opálit se ještě neznamená, že u toho musíte ležet na lehátku u vody. Což se mi vlastně už dlouho nedaří, protože nevydržím na sluníčku moc dlouho ležet!" dodává Vendula, která v sobě ani na dovolené nezapře akčního dobrodruha.

Na fotografie Venduly Pizingerové v africkém Maroku se můžete podívat v naší fotogalerii.

Související články

Další články