Veronika (42): Začala jsem mít gynekologické potíže. Při pátrání po zdroji nákazy mi manžel sdělil šokující věc

Skutečné příběhy o nevěře: Začala jsem mít gynekologické potíže. Při pátrání po zdroji nákazy mi manžel sdělil šokující věc
Zdroj: Freepik

Veronika si vždy byla svým desetiletým manželstvím jistá. Tedy až do letoška, kdy začala mít zdravotní problémy. Na gynekologii jí diagnostikovali chlamydie. Při pátrání po zdroji nákazy se Veronika dozvěděla o šokující zálibě svého manžela.

Adéla Šťastná
Adéla Šťastná 02. 06. 2024 17:00

Dnes ráno jsem se probudila a opět mě bolel podbřišek. Už zase jsem měla gynekologické problémy. Otráveně jsem se objednala k lékařce.

Nějaký čas mě trápily bolesti v podbřišku

Gynekoložka mě prohlédla a vyšetření ultrazvukem vyloučilo, že by mé bolesti způsobovaly cysty na vaječníkách nebo myomy v děloze. "Problém bude někde jinde. Nabereme kultivaci," zamyšleně konstatovala lékařka. Dostala jsem recept na mastičku na zklidnění sliznic. "Zavolejte si za tři dny, to už by měly být výsledky," rozloučila se se mnou gynekoložka.

Už jsem začínala být neustálými bolestmi podbřišku otrávená. Limitovaly mě při sportu, a navíc mi ubíraly sílu zvládat dva nezbedné syny. Na vše jsem byla převážně sama a dlouhodobě psychicky unavená. Manžel Karel má časově náročné zaměstnání. Dělá obchodního zástupce a jezdí po celé republice. Odjíždí brzy ráno a vrací se pozdě večer. Někdy, když jede na druhý konec republiky, je na služební cestě i přes noc.

Testy odhalily nepříjemnou pravdu

Hned jak začaly ordinační hodiny, jsem volala na gynekologii a chtěla znát výsledky. Překvapilo mě, že mi zdravotní sestra nechtěla nic říct po telefonu a požádala mě, abych dorazila osobně. Od gynekoložky jsem se dozvěděla, že mi musí nasadit silná antibiotika. Výsledky ukázaly, že mám na děložním čípku chlamydie. "Tento druh bakterie se šíří výhradně vaginálně, análně nebo orálně. Nasadím vám silná antibiotika a je nutné přeléčení všech sexuálních parterů. Bezpodmínečně," zhodnotila situaci gynekoložka.

Potom jsme si chvíli o problému povídaly a po mém monologu o mém asketickém životě mi lékařka taktně doporučila, abych si promluvila s manželem. Nebyla jsem schopná se vrátit do práce a musela jsem si vzít půl dne dovolené. Z posledních sil jsem došla domů, kde jsem si lehla na gauč s extrémní bolestí hlavy. Večer mě čekal rozhovor s manželem. Evidentně se dopustil nevěry. Já měla po celou dobu manželství sex pouze s ním.

Manžel všemu nasadil korunu

Karel nejprve zapíral. Když jsem mu objasnila závažnost situace, začal mluvit. Vylezlo z něj, že nedokáže určit, kde se nakazil. Často prý využíval služeb prostitutek. Někdy s nimi souložil v autě na lesní cestě, jindy ho orálně uspokojily na odpočívadle u silnice a občas si je brával na hotelový pokoj při služebních cestách. Nevěřícně jsem poslouchala, na tuto skutečnost jsem nebyla vůbec připravená.

"Je mi z tebe na zvracení. Ještě odpoledne jsem samu sebe přesvědčovala, že kvůli dětem nevěru překonáme. Ale to, že platíš za sex prostitutkám, nedám. To ti nedokážu odpustit. Celé manželství se o vše starám, vychovávám kluky v podstatě sama, v posteli jsem pro každej tvůj perverzní nápad a stejně je ti to málo. Jsi normální prase. Vypadni!" emotivně jsem ukončila naše desetileté manželství. Hodila jsem po manželovi krabičku antibiotik a zamkla se v ložnici. Musím myslet na sebe. Uzdravit se, načerpat sílu a pak teprve budu řešit vše ostatní.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články