Klára (32): Na jedné swingers párty jsem potkala tátu s milenkou. Od té doby naše rodinné vztahy značně ochladily

přitažlivost
svůdnost
smyslnost
Zdroj: Freepik

Klára sbírá nevšední zážitky a má ráda určitou volnost ve vztahu. Když však na swingers párty potkala vlastního otce, byl to pro ni šok. U rodičů volnost ve vztahu rozhodně nepodpoří.

Michaela Hájková
Michaela Hájková 30. 05. 2024 19:00

S Pavlem (35) máme jiná pravidla, než většina obyčejných párů. Rádi si užíváme i s ostatními a jednou jsme zašli na swingers párty. Jenomže se tam objevil můj táta s milenkou a dost mě tím vytočil a zklamal.

Chtěla jsem zkusit něco nového

Nikdy jsem nebyla zrovna konzervativní. Už v pubertě jsem se hodně vymezovala vůči svému nudnému okolí a zkoušela nebezpečné věci všeho druhu. Není to pro každého, ale mně to pomohlo dospět a zmoudřet. Vím, co chci, a nemám ráda konzervativní způsob života. Rodiče ze mě vždy šíleli, ale dnes už vědí, že mi můžou věřit a nemusí mít strach.

Hledám si takové partnery, kteří se nechtějí usadit, mít děti a všechny ty stereotypní záležitosti. Můj poslední přítel Pavel, s nímž žiju dva roky, mi perfektně vyhovuje. Nehledáme další vztahy, přesto si rádi užijeme i s někým jiným, a to nejlépe společně. Myslím si, že kamenem úrazu ve vztazích bývá nevěra.

Ať už touha po ní, nebo její následky. Není lepší upustit páru a nemít výčitky? Pavel se nebránil ani mému nápadu, chtěla jsem zkusit swingers párty. Věděla jsem o místě, kde se potkávají podobně smýšlející lidé. Nešlo o nějaké zvrhlé grupáče, ale sympatické prostředí na popovídání. Na intimní záležitosti tam pak mělo být dostatek soukromí.

Setkání s otcem na tak nezvyklém místě mě šokovalo

Při příchodu na místo jsem byla nervózní, jak už to bývá, když zažívám nové zkušenosti. Po deseti minutách jsem už ale byla perfektně naladěná, protože jsem kolem sebe viděla samé sympatické lidi. Vzrušení doslova viselo ve vzduchu a já už po očku zjišťovala, s kým bych se ráda seznámila "víc".

Přicházeli další a já si najednou všimla, že v pokoji stojí můj otec. Bok po boku mladé holky, kterou držel za ruku. Tvářili se, že nejsou na podobné akci poprvé. Vtom se naše pohledy setkaly a oběma nám spadla brada. Muselo to vypadat komicky, máme stejné grimasy a jako bych tátovi z oka vypadla. Ještě víc mě šokovalo, co měl táta na sobě. Byl to nějaký podivný kožený obleček, zvedl se mi z toho žaludek.

Pavel ještě neměl tu čest, takže se s ním přišel pozdravit a mně se zatmělo před očima. Popadla jsem kabelku a utekla. Přítel mě následoval, myslel si, že jsem na poslední chvíli změnila na akci názor. Hned jsem mu vysvětlila, s kým měl tu čest. Dostal záchvat smíchu, ale mně to moc vtipné nepřipadá. Mohlo to dopadnout mnohem dramatičtěji.

Otec mi dal nůž na krk a vůbec se nestydí

Uvažovala jsem, jak si vhodně s otcem promluvit. Společný oběd doma u mámy nepřicházel v úvahu. Byla jsem na něj strašně naštvaná za to, že jí zahýbá. Navíc se přede mnou tváří pomalu jako nějaký svatoušek a ve skutečnosti takhle vyvádí. Je to pokrytec! Já se alespoň nikdy netajila svými zálibami a názory. Sešli jsme se na kávě na neutrální půdě. Bylo mezi námi dusno a já prolomila mlčení a vynadala mu.

On se ohradil, že mu nemám co kázat. "Zaprvé nejsi sama žádný andílek, takže bys měla chápat chlapa, jako jsem já. Zadruhé mi asi nebudeš nadávat z pozice dcery. Jestli to řekneš mámě, jsi sama proti sobě. Příště si dáme vědět, když se budeme chystat na podobnou akci," uzavřel to s tím, že už to nehodlá probírat. Od té doby za našima skoro nechodím.

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz.

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Moderátorka Soňa Porupková prodělala rakovinu kůže: Na podezřelé znaménko mě upozornila až maskérka

Související články

Další články