Victoria Beckham o seznámení s manželem Davidem: Chodila jsem ho stalkovat na zápasy, než jsme si dali první rande

Victoria Beckham (49) o seznámení s manželem Davidem (48): Chodila jsem ho stalkovat na zápasy, než jsme si dali první rande
Zdroj: Profimedia
Victoria a David Beckhamovi tvoří pár už 26 let. Vychovávají nebo vychovali spolu čtyři děti.Ač měli v životě minimálně jednu krizi a museli čelit čilému mediálnímu zájmu, všechno elegantně ustáli a nikdo o jejich vzájemných citech nepochybuje.Victoria nyní v chystaném dokumentu Beckham, David Beckham přiznala, že si manžela nejprve prověřila, než se s ním sešla na rande.Uchvátil ji prý tím, že místo popíjení se po zápase věnoval rodičům. Pochopila tak, že sdílí stejné hodnoty jako ona.+ 3 fotky+ 4 fotky

Victoria Beckham (49) je nejen schopnou manažerkou vlastní módní značky, ale i svého milostného života. Jak uvedla v ukázce z chystaného čtyřdílného dokumentu s názvem Beckham, svého nastávajícího muže, věhlasného anglického záložníka Davida Beckhama (48), si nejprve pořádně proklepla, než s ním začala v roce 1997 randit.

Tereza Švandová
Tereza Švandová26. 09. 2023 12:45

Tehdy nejslavnější členka ještě slavnější dívčí skupiny Spice Girls pravidelně chodila na zápasy Manchesteru United, aby si kapitána anglické reprezentace prověřila po lidské stránce. A prakticky neomylný exekutor přímáků ji naprosto okouzlil.

Zjistila, že po zápase tráví čas s rodiči

Nikoli snad svým vzhledem nebo fotbalovým umem jako miliony fanynek po celém světě, ale tím, jak se choval po zápase. Victoria totiž měla to štěstí, že se díky svému postavení dostala do zázemí pro hráče a další VIP hosty. "Na zápasy jsem chodila proto... někdo by řekl, abych ho stalkovala," nechala se slyšet Victoria. "Já sama bych řekla, abych ho viděla."

"A když jsem ho pak sledovala v salónku pro hráče, zatímco ostatní trávili čas na baru, on si povídal s rodiči. To mě nadchlo. Sama jsem rodinný typ a tento povahový rys miluji i na svém muži," vylíčila Victoria.

Osudové setkání Davida a Victorie Backhamových

David v dokumentu, který odvysílá Netflix, také zavzpomínal na první dny jejich vztahu. "Jakmile jsme spolu poprvé promluvili, zalíbila se mi," nepopírá David, který měl podle spoluhráčů z United pro zpěvačku skupiny Spice Girls slabost už dávno předtím, než se potkali.

A jak se ukázalo, při prvním setkání byly jejich sympatie vzájemné. "Prostě, prostě se mi líbil. Tak jednoduché to bylo," reagovala Victoria na vyznání svého muže.

Na druhém rande si pak hodinu povídali v hráčském salónku. "Následně mi Victoria napsala své číslo na jízdenku na vlak, kterým ten den přijela. Dodnes ji mám schovanou," přiznal David roku 2020 moderátorovi Jimmymu Fallonovi v pořadu The Tonight Show. Inu, romantika...

Zdroje informací:
InStyle.com
The Tonight Show

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Nenáviděná Pavlínka z MasterChefa: Odkryla svou pravou tvář i plány utéct do Norska

Související články

Další články