Fešák Marek Němec se nesmí oholit: Bez vousů by mě nikdo nepoznal a partnerka vyhodila z domu

Fešák Marek Němec se nesmí oholit: Bez vousů by mě nikdo nepoznal a partnerka vyhodila z domu
Zdroj: Herminapress
Originální foto Marka Němce s vousem. Takhle charismatického herce všichni známe.A takhle si herce Marka Němce představuje bez vousů náš grafik.Takto si pro změnu poradila s úkolem oholit Marka Němce chytrá aplikace.Další originální snímek Marka Němce s vousem.+ 7 fotek+ 8 fotek

Představitel seriálového doktora Hofbauera z Modrého kódu a 1. mise Marek Němec se v rozhovoru pro Lifee.cz svěřil s podmínkou, kterou dostal od své partnerky Petry Hebké. Ta hereckému idolu dala nůž na krk a zakázala mu holit si vousy. Proč? Napovědí vám montáže, které jsme pro vás pomocí chytré aplikace připravili.

Veronika Nováková
Veronika Nováková30. 05. 2023 12:00

Herec Marek Němec patří mezi muže, které magazín Lifee.cz zařadil mezi nejcharismatičtější české vousáče. Sám na tuto lichotku reagoval s nadšením, jelikož vousy jsou jeho velké téma a zakládá si na nich. Aby také ne - nutně je potřebuje nejen pro svůj pracovní, ale i osobní život. Ostatně, jak by mu to bez vousů slušelo, můžete posoudit v naší fotogalerii. S úkolem oholit Marka Němce si poradil náš grafik, ale také speciální aplikace. Co myslíte, komu se to podařilo lépe? A sluší to Markovi?

Marek Němec se nesmí oholit

„Váš článek mě těší, to vám moc děkuji! Právě, že jsem kdysi chodil oholený, ale nikdo mě z té doby nezná a nepozná. Kdybych se oholil, bylo by to tragické," přiznává Marek, kterému strniště, veselé oči a laškovný úsměv přinášejí role milovníků i pozornost fanynek.

Idolem žen a dívek se stal v době, kdy začínal hrát v seriálu Modrý kód„Ano, to byl ten vous ještě menší. Mě to baví a je mi velmi příjemné vousy mít. Už jsem si dokonce zkusil plnovous, ale upřímně - já se o vousy vůbec nestarám, protože za mě tohle všechno řeší maskérky v seriálech nebo filmech," práskl na sebe seriálový doktor Hofbauer.

Šampon ani metrosexuál nejsem, směje se

„V životě jsem nebyl v žádném barber shopu a nikdo mě pečlivě nezastřihával. A když, tak to bylo do nějaké role," vzpomíná Marek, který si zahraje filmového manžela herečky Jany Bernáškové v připravovaném snímku Jak přežít svého muže. 

„Je zvláštní, že vy si to esteticky užijete v té roli a člověk potom už nemá potřebu chodit za šampóna a nějak se zdobit. Stejně to nemám rád a nedělám to," zamýšlí se herec, který se rozhodně nepovažuje za metrosexuála. „Sám o sobě bych se takhle neprojevil - že bych po městě chodil jako kocour a vystavoval knír nebo plnovous," směje se vousatý sympaťák.

Partnerka by mě bez vousů vyhodila, směje se Němec

Jak přiznává, vousy jsou také zárukou toho, že mu partnerka uvaří teplou večeři a přizve ho ke stolu. „Jediné, co vím stoprocentně, je to, že se za žádnou cenu nesmím oholit. Dokonce si myslím, že bych byl potom vyhozen z domu," směje se Marek Němec. Žiletky tedy kupovat nemusí a ušetří také spoustu času. „Ano, mírně řečeno, partnerka mě má radši s vousem. Říká: ,Hlavně mi domů nechoď bez vousů!' Takže asi tak bych to viděl. Je to naprosto direktivní," krčí rameny Marek, pro kterého je slovo jeho přítelkyně nepsaným zákonem.

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Zpověď bývalé trans ženy Daniela Blacka: Operace lituji, psychické nemoci se tranzicí nevyřeší

Související články

Další články