Fit a krásnátestovánísoutěže

Příběh lásky mezi Johnem Travoltou a Kelly Preston. Oba milovali tanec, tragicky však přišli o syna

Příběh lásky mezi Johnem Travoltou a Kelly Preston. Oba milovali tanec, tragicky však přišli o syna

Zdroj:instagram.com/therealkellypreston

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Filmový svět v neděli zasáhla smutná zpráva. Po boji s rakovinou totiž zemřela hollywoodská herečka Kelly Preston, která byla manželkou Johna Travolty. Společně tvořili slavný a krásný pár déle než třicet let.

Kateřina Sobolová 14. července 2020

Travolta se s Kelly seznámil v roce 1987 během natáčení filmu Experti. Preston tehdy sice tvořila manželský pár s Kevinem Gagem, jak ale před dvěma lety přiznala v pořadu Watch What Happens Live with Andy Cohen, její manželství nebylo moc šťastné a do Travolty se zamilovala na první pohled. „No, nebyla jsem šťastně vdaná. Opravdu jsem byla se špatnou osobou,“ citoval ji portál edition.cnn.com.

Thumbnail # John Travolta sdílel dojemnou vzpomínku na tragicky zesnulého syna Jetta. Poslal mu přání k narozeninám
Mohlo by Vás zajímat:

John Travolta sdílel dojemnou vzpomínku na tragicky zesnulého syna Jetta. Poslal mu přání k narozeninám

Ztratili syna

Čtyři roky po jejich seznámení si Travolta Kelly vzal v Paříži. Narodily se jim tři děti, ovšem syn Jett, který trpěl autismem, se v roce 2009 při jednom ze svých záchvatů udeřil do hlavy a zemřel. „Nevím, jestli bych to zvládl bez její podpory,“ řekl nedávno slavný herec na adresu své ženy, která mu byla velkou oporou.

O rok později se jim narodil syn Benjamin. „Nikdy jsem si nemyslela, že mě to ještě potká. Myslím, že jsme opravdu šťastní,“ říkala tehdy osmačtyřicetiletá Kelly.

Thumbnail # Za kolik se prodaly slavné šaty princezny Diany, ve kterých tančila s Travoltou? Dražba přinesla překvapení
Mohlo by Vás zajímat:

Za kolik se prodaly slavné šaty princezny Diany, ve kterých tančila s Travoltou? Dražba přinesla překvapení

Tančíme všude

Příchod Bejnamina vrátil do jejich života zase spoustu radostí a pozitivní energie. Společný život Kelly s Johnem byl plný silných zážitků a oba si společně užívali chvíle, které spolu mohli trávit. Jejich život byl úzce spojený i s tancem, jímž se ostatně Travolta proslavil ve filmech Pomáda nebo Horečka sobotní noci. „Tančíme doma, chodíme tančit ven, tančí s námi i děti. Mám to ráda,“ přiznala Kelly, která ve stejném rozhovoru taky řekla, že Travolta je tím nejkrásnějším člověkem, jakého kdy potkala.

Ještě v roce 2018 si společně zahráli ve filmu Gotti, v němž si John střihl roli slavného gangstera Johna Gottiho a Kelly hrála jeho ženu Victorii. „Myslím, že jsme spolu správně. Vybrali jsme si ty správné lidi, byli jsme čestní, vzájemně jsme komunikovali a kontrolovali se. Vztah se totiž nestane jen tak, musíte na něm pracovat a udržovat v něm legraci, což my děláme,“ řekla Preston.

Thumbnail # 10 málo známých faktů o Pulp Fiction: Honey Bunny a skutečný králík, relativně nízký rozpočet a slovo na “F”
Mohlo by Vás zajímat:

10 málo známých faktů o Pulp Fiction: Honey Bunny a skutečný králík, relativně nízký rozpočet a slovo na “F”

Prohrála svůj boj

Sedmapadesátiletá rodačka z Honolulu ale v neděli prohrála svůj boj s rakovinou prsu a cesty Kelly a Johna se bohužel rozdělily. „S velmi těžkým srdcem vám musím říci, že má krásná žena Kelly prohrála svou dva roky trvající bitvu s rakovinou prsu. Bojovala odvážně, s láskou a podporou tolika lidí,“ loučil se s ní na svém Instagramu Travolta.

Přidat na Seznam.cz Přidejte si magazín Lifee.cz na hlavní stránku Seznam.cz

Další články

Zavří­t reklamu