Bílé šaty nevynesla Kate Middleton poprvé: Na oslavu krále nechala loňský model dozdobit obří mašlí u krku

Kate Middleton, bílé šaty
Zdroj: Profimedia/koláž Lifee
Kate Middleton se poprvé po lednové operaci břicha a následné preventivní chemoterapii objevila na veřejnosti u příležitosti králových narozenin. Ač vypadala hubenější než dřív, neuvěřitelně jí to slušelo.Vybrala si trendy bílé šaty britské módní značky Jenny Peckham,  jež zdobila výrazná mašle a pásek. Vše doplnila kloboukem Philip Treacy, psaníčkem Milburry a lodičkami Jimmy Choo.Šaty Kate ještě korunovala perlovými náušnicemi z dílny Cassandry Goad, které zdobily diamanty.Stejné šaty Kate vynesla přibližně před rokem, den před korunovací Karla III., na slavnostní oběd s premiérem.+ 2 fotky+ 3 fotky

Půl roku se Kate Middleton (42) kvůli léčbě rakoviny skrývala před zraky veřejnosti. Když se v sobotu objevila na balkoně Buckinghamského paláce, aby oslavila královy narozeniny, vypadala znovu naprosto famózně. Navíc pro tuto příležitost vytáhla ze skříně bílé šaty, které si nechala přešít, jak tvrdí magazín Hello!. Jen to díky četným úpravám málokdo poznal...

Tereza Švandová
Tereza Švandová 17. 06. 2024 13:20

Kate Middleton si pro každoroční slavnost Trooping the Colour vybrala bělostné šaty od Jenny Peckham, které zdobila u krku výrazná mašle s námořnicky modrými pruhy a opticky byly rozdělené páskem ve stejném barevném provedení. I když se na první pohled zdálo, že tento model má princezna z Walesu na sobě poprvé, nebylo tomu tak. Máma tří dětí si jen nechala přešít staré šaty tak, aby se těm původním příliš nepodobaly.

Jedny šaty Kate Middleton ve dvou podobách

Poprvé měla tento kousek na sobě v květnu 2023, kdy se den před korunovací Karla III. zdravila před Buckinghamským palácem s přítomnými gratulanty a zavítala na slavnostní oběd s premiérem. Tehdy ale zdobil šaty jiný pásek (tenký tmavě modrý) a chyběla jim právě již zmíněná mašle u výstřihu.

Na oslavě narozenin si pak Kate dala také mnohem více záležet na doplňcích. Umně vyčesaný drdol jí zdobil klobouk od Philipa Treacyho se širokou krempou a výrazným designem, v uších nechyběly perlové náušnice Cassandra Goad, v ruce psaníčko Mulberry a na nohou bílé lodičky Jimmy Choo. Aby manželka prince Williama (41) uctila účastníky tradiční vojenské přehlídky, ozdobila šaty broží Irské gardy, jejíž je čestnou plukovnicí.

Kate Middleton je mistryní upcyklace

Že je Kate mistryní upcyklace a opakovaného nošení šatů, není žádnou novinkou. Své oblíbené kousky skládá do stále nových a nových outfitů. Upcyklace, tedy přešití "starých" šatů na "nové", pro tak slavnostní příležitost je ale v jejím podání přeci jen spíše výjimkou. Manželka následníka trůnu tím nicméně dává jasný signál, jak dokonale dokáže skloubit tradiční hodnoty s aktuálními trendy.

"Členy britské královské rodiny málokdy uvidíte ve zcela nových outfitech, většinou je na červený koberec různě recyklují nebo si na královská turné nechávají šít vintage kousky," vysvětluje lifestylová redaktorka magazínu Hello! Georgia Brown.

Na oba outfity Kate Middleton se můžete podívat v naší fotogalerii.

Zdroje informací:
Hellomagazine.com
Katemiddletonstyle.org

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Bohuš Matuš a jeho o 30 let mladší manželka Lucie: Když jsem Bohuše ukázala poprvé mamince, tak se složila

Související články

Další články