Bílé outfity českých celebrit: Perkausová vyšperkovala overal zlatem, Rajská sáhla po kalhotovém kostýmku

Bílá barva
Zdroj: Herminapress/koláž Lifee
Modelka Michaela Říbalová vynesla bílou krajkovanou sukni, bílý crop top a bílé sáčko.Moderátorka Iveta Maurerová oblékla bílé sako na holé tělo a doplnila jej stříbrnými kalhotami s flitry.Moderátorka Iveta Maurerová k sáčku oblékla podprsenku ze stříbrné bižuterie.Premiéra dokumentu Petra Jandy, Django, byla pro Alici Jandovou skvělou příležitostí vynést bílý korzet, který dostala od manžela.+ 16 fotek+ 17 fotek

Trendy a elegantní barvou letošního jara je podle českých celebrit sněhově bílá, přičemž v ní neváhají vynést kompletně celý outfit. Moderátorka Eva Perkausová (30) do společnosti oblékla bílý overal s asymetrickým ramínkem a širokými nohavicemi, který doplnila luxusní koženou kabelkou. Lékárnice Jana Doleželová (42) zase oblékla kompletně bílý kalhotový kostýmek a zpěvačka Kateřina Pechová (37) si do ulic Prahy vyrazila v bílých šatech s dlouhým rukávem. 

Veronika Nováková
Veronika Nováková 25. 05. 2024 12:00

Oslnivě bílý outfit letos na jaře obléká také těhotná modelka Michaela Říbalová (30), která na zahradní koktejl vynesla krajkovanou bílou sukni, bílý crop top a sáčko. Moderátorka Iveta Maurerová (25) oblékla na premiéru třetí řady minisérie Iveta bílé sáčko na holém těle, které doplnila jen štříbrnou bižuterií namísto podprsenky a stříbrnými flitrovanými kalhotami.

V neposlední řadě byl inspirativní také sněhově bílý outfit manželky Petra Jandy, Alice Jandové (41), která vynesla odvážný bílý korzet - dárek od muže - v kombinaci s bílými širokými kalhotami s vysokým pasem. Jak jí to slušelo, na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Eva Perkausová v bílém overalu

Moderátorka Eva Perkausová (30) vynesla na nedávné otevření restaurace sněhově bílý overal s asymetricky řešeným ramenem a širokými nohavicemi. Dvojnásobná maminka jej doplnila luxusní bílou koženou kabelkou Yves Saint Laurent se zlatým řetízkem a také zlatými sandálky na podpatku. Jako doplněk využila Eva ještě stříbrno-zlaté hodinky a masivní zlaté náušnice. Vlasy nechala populární blondýnka rozpuštěné, přičemž andělský model ještě povýšila svým širokým úsměvem.

Jana Doleželová nosí bílý kalhotový kostýmek

Lékárnice a modelka Jana Doleželová (42) oblékla na akci do historického centra Prahy bílý kalhotový kostýmek s delším sáčkem, které je přepásané páskem ze stejného materiálu. Jana sako mohla obléknout na holé tělo, ale pro jistotu si pod něj vzala ještě krémové tílko. Pár centimetrů navíc si Jana přidala bílými střevíčky s uzavřenou špičkou a komplet doplnila ještě krémovou koženou kabelkou. Šperky zvolila modelka ve stylu velkých černých perel v dekoltu, na pravé ruce i v uších. Něžnou pastelově růžovou barvu měla její dokonalá manikúra. Vlasy stáhla Jana Doleželová do jednoduchého culíku.

Kateřina Pechová vynesla bílé letní šaty

Zpěvačka Kateřina Pechová (37) do společnosti oblékla vzdušné bílé letní šaty s dlouhým rukávem, které doplnila bílými páskovými sandálky na širokém podpatku. Kateřina k šatům vynesla velké množství malých náramků z minerálů a také chytré hodinky s pastelově růžovým páskem. Hnědé přírodně kudrnaté vlasy nechala Kateřina rozpuštěné a působila dojmem, jako by se takto právě vrátila ze slunné pláže. Ideální jarní outfit do teplých dní.

Na povedené bílé outfity českých celebrit, které v posledních dnech vynesly do společnosti, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Cukrářská hvězda Besky o toxickém prvním manželství: Otřesná životní zkušenost probíhala i během MasterChefa

Související články

Další články